Китайський різдвяний подарунок

25 декабря 2012, 23:24
0
270

Зібрати технологічні вершки і

Поки Україна як уламок супердержави доганяючого розвитку, яким був СРСР, намагається опанувати/обкатати Хюндай, Китай вирішив зробити західному світу різдвяний подарунок.

Днями запускається нова залізнична артерія, яка сполучатиме Пекін з південним Китаєм (провінція Гуанчжоу). Загальна протяжність залізничного полотна приблизно 2300 км.  Швидкісні потяги долають цю відстань за 8 годин.

Подарунок полягає у тому, що німецький концерн Siemens лишився осторонь. Китайці його фактично кинули. Справа не у Siemens, а у підході. Нічого дивного. Китай використовує єдино можливий варіант подолати технологічне відставання – копіювання (на першому етапі). 

З моменту розробки грандіозної програми запуску швидкісних поїздів, локомотиви і технології постачали японський концерн Kawasaki Heavy Industries Ltd, німецький Siemens AG, французький Alstom SA та канадський Bombardier.

Але словосполучення «інноваційний розвиток» в китайському контексті набуло реального  змісту, а питання передачі технологій і технологічного шпіонажу - особливої пікантності. Довго чекати не довелося. Обурення партнерів почало викликати те, що Китай  почав експортувати локомотиви made in China, зібрані із застосуванням західних технологій. Концерни волали про порушення ліцензійних домовленостей.

У 2009 році МЗС Китаю навіть офіційно спростовувало цю інформацію та інформацію про намагання витиснути з китайського ринку цих гравців. Гучний скандал кількарічної давнини довкола не дуже прозорих (відверто корупційних) практик співпраці з Siemens коштував посади міністру залізничного транспорту Лю Жуну. Компартія зробила таку жертву в цілях самоочищення попри те, що звільнення посадовців такого рівня нечасті не в останню чергу з огляду на збереження іміджу партії.

Більше того, Китай активно відбирає хліб у конкурентів, зокрема, у Казахстані та Ірані. Лише іранські контракти оцінюють у понад 13 млрд. дол. А був час, коли Іран активно намагався здійснити інженерний бліц-кріг. Роль Ірану у зміцненні Німеччини напередодні Другої світової доволі суттєва. Ґешефт зрозумілий – природні ресурси в обмін на тогочасні технології і надання (перш за все технічної) освіти іранцям у німецьких вузах.

В Китаї залізнична тема набула актуальності лише після приходу до влади комуністів у 1949 році. На початку 20 ст. імператорський Китай вирішив націоналізувати нерозгалужену на той час залізничну мережу. Без іноземної допомоги здійсни такі плани у 1911 році було нереально. У відповідь виникла Ліга захисту залізничної мережі від іноземного втручання, до якої приєдналося багато військових формувань імперії. В результаті військового перевороту у 1912 році останній імператор Китаю Пуі відрікся від престолу. В період коли  Китай потопав в політичному хаосі, Шах Реза Пехлеві робив неймовірні зусилля для подолання технологічного відставання. 1979 рік перерізав пуповину технологічному перетіканню в Іран.

До речі, китайський агресивний наступальний протекціонізм та чіткі пріоритети економічного прориву обіцяють 16 тис. км. залізничного сполучення між 24 містами Китаю до 2020 р. А у нас Хюндай.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.