"Софія Київська" та трохи корупції від менеджерів Кулиняка

5 января 2013, 23:44
журналіст
0
187

новий директор одразу нарахувала собі воістино президентську заробітну плату у розмірі 50000 грн на місяць! При цьому, персональному водію призначила 10000 грн на місяць!


Національний заповідник «Софія Київська» Мінкультури України 14 грудня за результатами тендеру уклав угоду з НДІ пам’яткоохоронних досліджень на розроблення Концепції плану організації території заповідника. Вартість угоди склала 299 тис грн. Про це повідомляє «Наші гроші»,  посилаючись на  «Вісник державних закупівель».

Концепцію потрібно розробити до кінця цього року. План організації території «Софії Київської» охоплює ансамбль споруд Софійського собору (вул. Володимирська, 24, площа 50250 кв. м, 19 пам’яток та об’єктів культурної спадщини) та охоронну буферну зону (площа 111,81 га).

http://i-pro.kiev.ua/content/%C2%ABsofiya-kiyivska%C2%BB-zamovila-
sobi-teritorialnu-kontseptsiyu-za-300-tisyach
Дорогая редакция! 
Как можно реагировать на подобный публичный беспредел?!
Прошу обратить внимание в этой статье: "в этом году..." -
читать 6 дней (рабочих - 4-5 дней),
"НДИпамятникоохранных исследований"
- бывший институт Сердюк, 299 000 грн - чтобы не было
300 000 грн и,
соответственно, тендера... чтоб не проиграть.
Можно читать - коррупция:
отмывка денег.
Анатолий Софийский

Від журналу "Музеї України":
Здається видатні менеджери екс-міністра Кулиняка взагалі
втратили відчуття міри, не мають страху, впевнені
у власній безкарності та вседозволеності. Вони вважають,
що ніхто крім них не розуміє логіки корупційних фінансових схем?
Адже, перевірити шлях коштів перерахованих однією бюджетною
установою іншій - елементарно! Як за 5 днів і 299 000 грн можна
розробити такий складний документ як Концепція плану організації
території такого важливого закладу як Нацзаповідник
"Софія Київська"?!
Здається, декому час терміново подавати заяву про добровільну
 відставку...

Інформаційний запит

Першому заступнику Голови Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності І.Г. Богословській

Шановна Інно Германівно!

Журнал "Музеї України" публічно звертається до Вас з проханням персонально розібратися у дивній ситуації, що склалася у всесвітньовідомому духовному центрі - Національному заповіднику "Софія Київська". Після брутального звільнення колишнього високопрофесійного директора Н.М.Куковальської та більшої частини фахівців-науковців, до влади у заповіднику прийшли випадкові люди, які думають лише про власне збагачення. Так, за повідомленням музейників, новий директор одразу нарахувала собі воістино президентську заробітну плату у розмірі 50000 грн на місяць!

При цьому, персональному водію призначила 10000 грн на місяць! Працевлаштовані родичі, різноманітні "потрібні" люди, які не мають жодного стосунку до культури та музейної справи! Про чисельні неподобства в Нацзаповіднику регулярно повідомляє преса! При тому, що реальної наукової роботи фактично не проводиться!

Останній "подвиг" нової директорші - укладання дивної угоди з структурою, яку вона очолювала до призначення - створення Концепції плану організації території заповідника, стратегічного документу, який повинні були розробити за 4-5 передноворічних днів!

Звертаємося до Вас, як до знаного юриста, фахівця з викриття корупційних схем: чи є ознаки порушень законодавства з боку чинного керівництва Нацзаповідника "Софія Київська"? Чи не варто провести комплексну перевірку закладу і поставити питання про відповідність займаним посадам його керманичей?! Адже, мова йде про архітектурний комплекс, яким опікується ЮНЕСКО, що є справжнім планетарним символом українського народу!

Щиро сподіваємося на Вашу оперативну, публічну реакцію! Вашу відповідь широко опублікуємо на чисельних сайтах культурологічного та політичного спрямування!

З повагою,

Головний редактор журналу "Музеї України" Віктор Тригуб
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.