Про жіночо-дівочу любов.

6 января 2013, 14:37
0
368

лялялялялялял поговоримо про Високе)


Якщо у Вас є навіть найменші, мнімальні сумніви що дівчинка-жіночка курва, вона є курвою у 99,9% випадків. Сама наявність таких сумнівів має бути для Вас таким знаком запитання, чи з тою ти, пацанчік.

Коли сумніви, щодо такого поважного статусу леді є більш суттєвими, то це у 100% випадків.

Чому не варто ся знати з курвами? Наприклад, щоб не мати ексцесів особливо під Новий рік, Різдво чи інші свята і вони можуть перетворитися для Вас на ненайкращі миті.

Ніколи не вірте у всілякі обіцянки, а-ля "Я буду тебе любити вічно" чи "Ти найкращий з усіх" або ж моє улюблене "Ми навіть розійдемося, я нікого не матиму, я чекатиму тебе,бо я тебе кохаю усім серцем, навіть коли будеш з іншою". Ага, щас.

Ви думаєте, та тіпа вона курва, але ж шо мені з нею сімї створювати, дітей родити, використаю і пошпацерую в інший край міста. Не будьте наївними, у більшості випадків - Ви як підліткове дитя, закохуєтеся у неї. Том не варто такого робити. Тут не до експерементів.

Є одна тєма, народ, кароч що я помітив, у курв, усе завжди погано, і там не те, і то не так, і всі їх використовували нахабно і взагалі їх стан, у тому числі всі мужики-йобарі, хотіли від них одного. І  тут сакральне "Я не думала шо він такий"(!!!). Чи...ну Ви зрозуміли.

Так-так, деякі додумються подібне ще й розказувати!!! Таким чином підкреслюючи всю "трагічність" власного жииття. Ви звичайно стаєте зразу наче той герой з голівудських блокбастерів для цієї пречистої і стільки раз брутально використаної, але святої дівки, принаймні Вам подібне чухатимуть і просльозяться Не вірте.

Тут не до героїзму, тут тікати, та й семимильними кроками, щоб трава горіла під Вашими ногами, а у вухах гуділо

Далі, якщо ВИ там привабливий хлопець чи маєте якісь інші переваги, про які через братні жіночі колективи злито інформацію, і до Вас курва ставиться дуже активно, навіть готова платити за Вас у  кафе, підвозити на авто, закидує мінімальними подаруночками, чи просить переселитись до неї і жити у неї,це насправді - НЕ рай для чоловіка чи хлопця. ЦЕ БІДА. Запамятайте НІКОЛИ такого не дозволяйте, хоч якби практично і вигідно не здавалося, особливо коли ВИ з середньостатистичної чи бідної сімї, а курва багата і п*ДАТА.

Та яка Вас дійсно любить, їй наплювати на Вашу зовнішність та інші речі. Тобто у плані пошуку супутниці життя, ці речі  мінуси.

Як діяти і що робити?

Обирайте тих дівчат, жінок, які люблять саме Вас і коли Ви знаєте, що ці почуття тягнуться часто понад пять років, хоч ВИ цим жінкам не приділяли уваги, однак вони і досі Вами захоплені.

Саме так, тут краще щоб слабка стать, яка Вас любить попри досить великі просторові-часові рамки і зберігає почуття, хоч Ви така собі скеля супроти неї, і обирали інших, часто навіть з її оточення. Таким чином вчиняючи їй додаткові страждання, однак це її не зупиняло любити вас далі.

Це оптимальний варінт, обирайте ТИХ, хто обирає Вас з жіночої статі і ці почуття довго тривали, навіть попри те що Ви цій людині ніколи не приділялм уваги, а вона має до Вас почуття протягом багатьох років і Ви це знаєте.

Інший варіант - виховувати. Знайдіть якусь малалєтку і виховуйте її, діліться з нею своїм розумінням стосунків пояснюйте власні принципи тощо, але це вже має бути серйозно, якщо Ви її образите чи кините, та ще й використаєте. Майте розуміння - ви посприяли появі нової меркантильно-озабоченої, озлобленої курви. І тут Вам прощення немає

Для чого блог?

Позбавтесь сміття хлопці, позбавтесь сміття, закінчіть свята без нього. як не дивно і пардоксально для нас любі розриви, особливо коли любимо, ми переживаємо дуже тяжко  і болюче, а що найтрагічніше довго. У дівчат попри міфи насправді інакше, окрім справді люблячих дівчат і жінок, Ну коли Ви маєте таку - то бережіть як найвищий скарб і навіть не додумайтесь щось змінювати.

У написанні блогу використані власний досвід і досвід найближчого кола друзів. Я це все систематизував і ось така дивна писанина вийшла.

Дякую, хто читав ці сльозливі-декандесово-суїцидно-депресивні писання.

Бажаю Вам у  Новом році знайти справжню супутницю життю, а хто таку вже має зберегти!!. І любити-любити))

Чао)

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: любов
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.