Фіни пояснюють росіянам, що таке культура користування туалетом

17 января 2013, 09:53
0
1003
Фіни пояснюють росіянам, що таке культура користування туалетом

У фінських абщєствєнних туалетах з'явились надписи на русскам язикє - інструкції. В общественном парижском туалете есть надписи на русском языке(с)

Фіни вирішили пояснити туристам, як правильно користуватись туалетом: інструкція пояснює, що на унітазі потрібно сидіти, а не стояти.

"Російські туристи за звичкою часто забираються на унітаз ногами. Тому ми вивісили інструкцію, щоб туалети залишалися чистими. Нікому не хочеться сідати на унітаз, якщо там сліди ніг", - заявив регіональний директор компанії АВС Мінна Раса в інтерв'ю місцевій газеті Länsi-Savo.

Він додав, що після неправильного використання багато унітазів перестають функціонувати. Водночас, Раса зауважив, що проблема невелика: "мова просто йде про різну культуру користування туалетними приміщеннями".

Схожі інструкції російською мовою з’являться також на інших АЗС в прикордонних районах країни.

(с) http://short.24tv.ua/eJPb6Xe

В общественном парижском туалете есть надписи на русском языке(с)

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.