Святкують бунтівні музеї - скинули мунюстра культур-мультур!

8 февраля 2013, 14:13
журналіст
0
196

Ще раз публічно висловлюємо презирство ренегатам з так званого сайту Музейний простір і Центру розвитку музейної справи! кілька десятків згуртованих людей ДОМОГЛИСЯ ВІДСТАВКИ кадра на кликуху СМИЧОК


Колективи бунтівних музеїв святкують перемогу! Якимось чином звістка про нового Міністра культури України Л.Новохатька, просочилася ще напередодні підписання Указу Президента! Ми не будемо обговорювати кандидатуру нового Міністра - то обережний, розумний та хитрий управлінець з великим досвідом. Ніхто не знає, як він себе поведе, що зробить... Але, ми досягли головного і майже фантастичного - кілька десятків згуртованих людей ДОМОГЛИСЯ ВІДСТАВКИ кадра на кликуху СМИЧОК, що спробував перетворити українську культуру на тупорилу систему відкатів, керовану якимись МЕНЕДЖЕРАМИ! За це не гріх і випити!
Передаємо свої співчуття партизанам і підпільникам системи Міносвіти - озброюйтеся нашим бойовим егрегором і знову йдіть до бою! Ваша війна відбувалася чи не у прямих ефірах, за підтримки купи депутатів, з ефектними сценами. Ви, на жаль, програли...
У нашій війні героїв не було. Підтримки теж не було. Переважна більшість дійових осіб не розкриється. Фінансування повністю відсутнє!
Ми спиралися лише на кілька сайтів в інтернеті та епізодичну увагу телебачення! Хоча, хочемо передати велику подяку як журналістам каналу 1+1, 5 каналу, Нового каналу, Інтера, ІСТV, СТБ, так і численним газетярам, що у критичні години приходили на допомогу!
Головне - не було політиканів, які тупо піарилися!
Всі працювали на перемогу!
Було звільнено понад 300 музейників з досвідом, в основному то жінки передпенсійного віку, які потрапили у життєву кризу. Відступати нікому було нікуди! Лавра, Софія, Переяслав, Пирогів, музей Шевченка...
І ми всі почали війну не сподіваючись на перемогу. Фактично, то був акт відчаю! Реальні дійові особи, справжні герої, категорично не хочуть себе називати! Не час. Просто є результат!
Не оминемо і зрадників.
Ще раз публічно висловлюємо презирство ренегатам з так званого сайту Музейний простір і Центру розвитку музейної справи! Саме вони, спровокувавши псевдоконфлікт, моментально продалися менеджерам Смичка, усунувшись від музейної війни, допомагаючи "цінними порадами" з нейтралізації революціонерів! Вічна їм ганьба і бойкот! Закликаємо чесні ЗМІ не публікувати ніяких матеріалів цих грантосісь Кет Ющенко, яка, ймовірно, підгодовувала їх з грошей, видурених з народу під грандіозну аферу Бальніца будущего! Обіцяємо організувати журналістське розслідування про цю видатну кантору і ініціювати різнобічні перевірки контролюючих органів!
ЗРАДНИКІВ НЕ ПРОЩАЄМО! І іншим не радимо!
Вже зрозуміло, що доведеться писати відкриті листи новому Міністру, аби увести його у розуміння ситуації в музеях! Відразу порада - прибрати тих, хто радив про музеї Смичку! То - вороги всіх! Хочете конфлікту - він буде!
Зверніть увагу на "подвиги" директора НІЕЗ "Переяслав", який сформувався, як кажуть, у якості приймальника склотари та міліціонера! Це вже виходить за всі рамки! Навіть полювання на музейних котів оголосив!
Що відбувається у легендарній Софії Київській? Чому звільнили суперпрофі Нелю Куковальську, призначивши якусь пенсіонерку, яка відразу, за повідомленнями музейників, встановила собі зарплату у 50000 (!!!) грн а персональному водію у 10 тисяч! Плюс звільнила аксакалів, набравши родичів!
Чи буде Міністр захищати від рейдерської атаки колектив Національного музею народної архітектури та побуту України, який очолив хоч і молодий, але вправний історик Дмитро Заруба, за рік витягнувши скансен з прірви? Чи хоч знає про це пан Міністр?
Проблем накопичилося багато...
Привертаємо увагу і до повернення з аукціону у Москві унікальних лотів Київської Русі, які росіяни готові подарувати нам після звернення когось з Уряду. То хай ним стане новий Міністр культури! Візьміть і передайте до державного музею! Ми пропіаримо - бо то святе! Поки що отримуємо у редакції лише погрози...
Іншими словами - маємо те, що маємо! Але, треба налагоджувати діалог! Війна у нас у крові. Мир, конструктивний діалог, справедлива критика - КРАЩЕ!
У нас свято!
Ми перемогли!
Віримо, що Україна теж ПЕРЕМОЖЕ!
Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України", рядовий музейного спротиву
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.