"Тартак" - на підтримку Павліченків [ВІДЕО]

12 февраля 2013, 20:43
0
364
 Тартак  - на підтримку Павліченків [ВІДЕО]

Відео з концерту у Харкові, де Сашко Положинський розповідає про справу Павліченків, та закликає присутніх підписати петицію на сайті Білого дому

Кампанія "Свободу чесним", яка виступає на захист сім'ї Павліченко, долучає до себе все більше відомих та публічних українців. 

На сьогоднішній момент не може не радувати факт підтримки музикантів гурту "Тартак". Ось такий привіт з Харкова ми маємо... За що безмежно вдячні і наголошуємо, що кожному, кому не байдуже майбутнє України, кожному, хто переймається долею сім'ї Павліченко та незаконоув'язненних подібна підтримка надає нереальної сили та натхнення. Дякуємо всім музикантам, виконавцям, журналістам...! За те, що в боротьбі за чесність та правду Ви разом з нами.

Ми віримо, що це не дарма і що скоро, вже скоро настане щасливий день справедливості)

А ти вже підписав петицію?

https://petitions.whitehouse.gov/petition/free-wrongfully-convicted-pavlichenkos-life-imprisonment-and-extend-scope-magnitsky-bill-ukraine/T50jlRLp?utm_source=wh.gov&utm_medium=shorturl&utm_campaign=shorturl
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.