25 тисяч підписів

27 февраля 2013, 09:52
0
207
25 тисяч підписів

Петиція на захист родини Павліченків – наймасовіша з числа іноземних петицій на сайті адміністрації президента США.

Протягом останнього місяця – з 26 січня по 25 лютого 2013 року, петиція з вимогами сприяти звільненню безневинно ув”язеної родини Павліченків та поширення дії «Акту Магницького» на посадовців, що сприяли фальсифікації справи проти них, отримала найбільшу підтримку серед усіх іноземних петицій, розміщених на сайті адміністрації президента США. На її підтримку висловилося більше 30 тисяч громадян, до того ж, багато підписів було скасовано з невідомих причин.

І ця петиція не лишилася непоміченою. Уряд США вже слідкує за ситуацією навколо справи Павліченків, засідання апеляційного суду відвідують представники американської амбасади в Україні. Але найціннішим результатом збору підписів є те, що вперше в українській історії, громадяни так масово й організовано виступили на захист звичайної київської родини. До цього часу жоден звичайний українець, а тим більше політик, чи «зірка», не отримував такої масової підтримки своїх співвітчизників. Крім того, такий результат є чіткими свідченням тотальної недовіри українців судовій владі, правоохоронній системі, та решті існуючих державних органів влади – адже вони більше довіряють адміністрації президента США, аніж заявам та висловлюванням української влади. Також така значна кількість підписів вкотре свідчить про те, що Павліченків підтримують не лише молодь та спортивні уболівальникі, а й велика кількість звичайних громадян.

Окрім того, у петиції вперше складено перелік осіб, що є причетними до фальсифікацій та порушень під час слідства та судового розгляду справи. Звичайно, що цей перелік не є вичерпним, проте це чи не перший випадок, коли громадяни України вимагають персональної відповідальності посадовців, а не просто висловлюють незадоволення владою. І звичайно ж, імена та прізвища осіб, дії яких призвели до страждань батька та сина Павліченко не зникнуть та не лишаться в «сутінках». Загалом же масові виступи на підтримку звичайних громадян, вимоги справедливого розгляду справи, покарання винуватців у порушеннях – ще одне свідчення формування справжнього громадянського суспільства в Україні, мобілізованого та соціально активного.

Зараз розгляд справи родини Павліченків триває в апеляційному суді міста Києва, наступне засідання по ній призначено на 12 березня, й до нього вже прикута увага ЗМІ. Як і завжди, цього дня підтримати батька та сина прийдуть кияни, крім того, в кількох містах України також пройдуть акції на їхню підтримку.
 
Команда theyarenotkillers.com
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Павличенко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.