Івано-Франківська міськрада вимагає від Верховної Ради створити слідчу комісію

27 февраля 2013, 11:11
0
182
Івано-Франківська міськрада вимагає від Верховної Ради створити слідчу комісію

Депутати прийняли звернення на підтримку родини Павліченків

Вчора сесія Івано-Франківської міської ради прийняла звернення на підтримку Павліченків і направила до Верховної Ради вимогу створити слідчу комісію.

Рух "Свободу Павліченкам!" щиро вітає таке рішення Івано-Франківської міськради і закликає їх колег з рад усіх рівнів прийняти аналогічні звернення до ВР, Генпрокуратури тощоНадаємо текст звернення повністю:

Голові Верховної Ради України
Головам депутатських фракцій у Верховній Раді України
Народним депутатам, які не входять до складу жодної фракції
Звернення


Громадяни України, мешканці міста Івано-Франківська, стурбовані ситуацією, що утворилася навколо засудження сім’ї Павличенків – батька – Дмитра Павличенка, та сина – Сергія Павличенка. Як відомо, 2 жовтня 2012 року Голосіївський районний суд міста Києва за вбивство судді Зубкова Сергія Олександровича засудив Дмитра Павличенка до довічного ув’язнення, а Сергія Павличенка – до 13 років позбавлення волі.

Через те, що були встановлені факти фальсифікації кримінальної справи відносно Павличенків, сфальсифіковано матеріали допиту одного з основних свідків, а під час допиту були застосовані тортури і психологічний тиск на підсудних, – рішення суду викликає глибоке обурення та стурбованість суспільства.

Перебіг судової справи супроводжували численні журналістські розслідування, які наочно демонструють докази невинуватості засуджених. Жоден свідок у справі не впізнав Павличенків як тих, що скоїли вбивство.

Ряд громадських та правозахисних організацій в більшості областей України висловлюють обурення з приводу цієї справи. В різних куточках України та Європи відбулися мирні акції протесту проти фальсифікацій під час слідства. 

Враховуючи вищевикладене, звертаємося до Вас з проханням ініціювати створення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України, яка була б спроможна об’єктивно з’ясувати обставини фальсифікації доказів у цій кримінальний справі та порушення прав підсудних під час судового розгляду. Також просимо забезпечити парламентський контроль під час апеляційного розгляду справи. 

 

Звернення прийняте
на черговій 34 сесії Івано-Франківської міської ради
26 лютого 2012 року

 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Павличенко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.