Гурт SWEETLO записав пісню на підтримку родини Павліченко (+відеозвернення)

21 марта 2013, 23:50
0
268
Гурт SWEETLO записав пісню на підтримку родини Павліченко (+відеозвернення)

Гурт SWEETLO записав пісню на підтримку родини Павліченків, а також записав відео, на якому розповідає, чому підтримує цю родину і закликає до цього всіх небайдужих. Дякуємо хлопцям! Так тримати! Звер


"Вітаємо! Ми – гурт SWEETLO, і ми не можемо не приєднатись до кампанії на підтримку родини Павліченко, бо наразі в країні склалась така ситуація, що будь-яка мисляча людина, яка не вважає себе тупим рабом зомбоящика, просто не може не звернути на це увагу. Система фактично зараз знищує людину і можливості звичайної людини для будь-якого розвитку.


Навіть справа не тільки в розвитку, а в тому, що ця система ставить під сумнів взагалі існування будь-якої людини, бо кожного дня можуть прийти до кожного з вас. І кожен з вас може стати просто крайнім, бо комусь це треба.

Тому ми, як вільні мислячі люди, як музиканти,хочемо приєднатися до цієї дуже важливої ініціативи. Ми написали пісню, в якій висловили свої думки з цього приводу. Пісня називається «Захищайся! Волю чесним!», яка знов ж таки присвячується родині Павліченків, яка зараз опинилися в нетрях цієї «правоохоронної» системи.

Ми хочемо закликати всіх і кожного – якщо ви не хочете прокинутись в країні, де ваше слово не буде варте нічого, то сьогодні Вам варто також приєднатись до цієї кампанії. Ваш голос, навіть ваш лайк в Інтернеті – вже важливий. 

Тільки не мовчіть і не робіть вигляд, що це не стосується вас."

Послухати пісню можна тут: https://soundcloud.com/sweetlo/sweetlo-demo-version
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Павличенко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.