«Свобода» руху та пересування

24 марта 2013, 22:01
0
186
«Свобода» руху та пересування

Активісти Київської міської організації ВО «Свобода» у Солом’янському районі одними з перших почали ліквідовувати наслідки сніжної заметілі.

Те, що відбувається останні три дні не тільки в столиці, а й , загалом, по всій Україні, нагадує автентичний сценарій Кінця світу 2012 року, правда, якщо тоді оберемками з супермаркетів і гастрономів виносили консерви й сірники, то зараз своїм спустошеним виглядом лякають полиці , де мав би бути свіжий запашний український хліб. Ситуації не стільки скандальна, скільки абсурдна, адже цю проблема вирішується доволі просто. Один із варіантів її ліквідації запропонував старенький дідусь в магазині, коли ми з ним майже одночасно потягнулися за останньою зачерствілою буханкою житнього хліба: «Знаєш, доню, -  з гіркотою в голосі почав він. – якби всі ті , хто зараз охороняє наших політичних вязнів та депутатів ( десятеро охоронців на одного ) дружньо взялися за лопати і почали відкидати сніг – ціни би їм не було! А так що? Дивись-но, сьогодні немає хліба, завтра не буде світла, а післязавтра  - і влади нам такої не треба!» .І пішов, залишивши мене тет-а-тет з нещасним згорбленим сухарем. Навряд чи дідусь знав, що вже через годину цього самого дня, 24 березня, прості українські хлопці та чоловіки , таки візьмуться розгрібати у прямому сенсі цього слова проблеми, які не можуть вирішити ні високопоставлені особи, ні їхні охоронці.

23 березня на офіційній сторінці ВО «Свобода» зявилося перше інформаційне повідомлення, яке закликало всіх небайдужих приєднатися до безстрокової акції порятунку киян від заметів. Того ж дня сформувалася перша бригада волонтерів в Соломянському районі, яку очолив Володимир Назаренко. Окрім дійсних членів та прихильників ВО «Свобода», до акції приєдналися й прості жителі столиці – всього  близько 35 чоловік. Основні обєкти, які вдалося розблокувати:

- клініка невідкладної кардіологічної допомоги по вул. вул. Народного Ополчення, 5;Неотложная кардиологическая помощь, Народного Ополчения, 5 Неотложная кардиологическая помощь, Народного Ополчения, 5

- відділення швидкої допомоги по вул. Донецька;

- дитяча невідкладна допомога по вул. Соціалістична , 12;

- клініка невідкладної медицини  №311 по пр-т. Червонозоряний, 17;

- Мед. містечко по вул. Комарова, 3;

- ринок Відрадний;

 

Також на Севастопольській площі кілька годин стояв намет «Свободи»,  де дівчата безкоштовно пригощали всіх охочих гарячим чаєм з термосів. Активна діяльність свободівців тривала від 11:00 до 19:00.

Були випадки, коли з активістами «Свободи»  звязувалися по телефону прості городяни, авто яких неможливо було  врятувати від сніжної блокади самостійно. Тож тепер авангард прихильників партії збільшився ще на десяток людей. Але головна самоціль акції – бажання показати людям, що вирішення проблеми такого характеру є загальнонаціональним,  не варто чекати, що хтось це зробить за нас. Поки депутати і журналісти займаються нехитрим ділом, пишучу в своїх блогах про те хто, як і коли має рятувати Київ, ми повинні консолідувати свої сили і зробити це разом як справжня дружня родина, де проблеми не діляться на «свої» та «чужі».

  «Свобода» не подає приклад – вона вже діє. Якщо Ви вважаєте себе справжнім  Киянином, не витрачайте час на роздуми, зробіть те, щоб на вашому місці зробив будь-який гідний українець. Приходьте самі та приводьте друзів .  Києву потрібна саме твоя допомога!

 

Контактна та детальна інформація:

-           096-564-70-61 (Андрій)

-           063-624-93-14 (Володимир)

-          http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/037688/

 

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.