Коли фейк-новини «Репортажиста» коментують на повному серйозі, стає ще веселіше

21 апреля 2013, 10:11
журналіст
0
281

Незважаючи на застереження сайту про "новий погляд на новини*", серед його відвідувачів все одно вистачає тих, хто сприймає гумористичні вигадаки за реальні події.

Поряд з логотипом сайта зазначено: «новий погляд на новини*», а внизу кожної сторінки надається пояснення: «* Усі розміщені на сайті новини вигадані. Збіг з реальними подіями чи людьми випадковий. Не допускається посилання на сайт, як на достовірне джерело».

Але незважаючи на це, судячи з коментарів відвідувачів, вистачає тих, хто все одно сприймає гумористичні новини за реальні.

Зокрема, під взятим редакцією сайту до публікації моїм повідомленням про початок щоденних трансляцій в ефірі Дніпропетровської ОДТРК передач державного телебачення КНДР, до того ж без перекладу та ще й в прайм-таймі, є такий відгук:

«А оно нам нужно???».

А під редакційною новиною про перемогу Азарова в конкурсі з української мови хтось написав:

«Мне кажется подкупил, ну не может он за такое короткое время хорошо научится говорить. ОН же тормоз, такой же как и президент».  

Чималий резонанс здобула й звістка про номінацію Януковича на Шевченківську премію:

«капец повний, може мені в письменики податись»

«мда..дурдом. Він ще собі премію хай випише і кілька медалей героя України»

«Нет слов...»

«Шевченко,напевно,в труні перевертається...Що далі,то вевеліше...Як не мова "азіровка", то "пісатель" Янукович. дОжили((((("

«Херня какаято. Шнобелевскую а не Нобелевскую. Какой он писатель?»

«Боги сошли с ума!!!!!!!!!!!!!!!»

Через це деякі коментарі виглядають не менш смішно, ніж той чи інший фейк. Що ж, так ще прикольніше й веселіше. Тим часом "Репортажист" став фіналістом найпрестижнішого в світі конкурсу серед блогів. Схоже, це єдина новина на сайті, котра не є вигаданою... Чи цього разу я сам "попався"?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.