Вадим Тітушко просить політичного притулку в Румунії

4 июня 2013, 18:30
0
343
Вадим Тітушко просить політичного притулку в Румунії

Стаття гумористичного характеру із серії "а що якби"

Гучна справа щодо побиття журналістів під час "антифашистського мітингу" вже набула загальнодержавного резонансу. Головний підозрюваний у справі - громадянин Тітушко, по прізвиську "Румун" уже здався міліції, щоправда через деякий час за нього була внесена застава розміром майже $3000. Заставу внесла особа, що побажала залишитися інкогніто, та невдовзі стало відомо про новий поворот цієї кримінальної історії. Пролити світло на подію спробувало незалежне розслідування білоцерківського видання "Жовтенькі Сторінки".

Небагато хто знає, але Вадим отримав своє прізвисько не просто так. Річ в тім, що ще в середині дев'яностих його сім'я в пошуках кращого життя перебралася з Бухаресту в Білу Церкву та змінила прізвище з Тітушеску на Тітушко. Нелюбов до журналістів у Вадима розвилася дуже рано, ще будучи підлітком їх спортзал хотів викупити, а на його місці побудувати генделик, місцевий авторитет "Журналіст". Тоді громадськість відстояла спортзал для підлітків, але осад на серці "Румуна" залишився...

Отримавши свободу на час проведення слідства, жертва обставин - Вадим "Румун" вирішив звернутися до румунського посольства з проханням надати йому прихисток як політично репресованому. Наразі офіційне джерело в румунській амбасаді приймає рішення про надання притулку Вадиму та поверненню його на рідні терени Румунії.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Румыния,Румунія,Тітушко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.