У Києві до Дня Студента запущено онлайн платформу "Академія навичок"

13 ноября 2013, 17:08
НАВЫКИ: планирование-координация-контроль (реализовано более 100 крупных проектов в разных направлениях),  коммуникатор, нетв
0
180
У Києві до Дня Студента запущено онлайн платформу  Академія навичок

12 листопада у колонній залі Київської міської державної адміністрації, відбувся Молодіжний форум «Твій старт», присвячений вирішенню проблеми першого робочого місця, профорієнтації студентів.

12 листопада у колонній залі Київської міської державної адміністрації за ініціативою Міністерства молоді та спорту України, Київської міської державної адміністрації,  Української Студентської Спілки, а також одного з провідних роботодавців країни – компанії «МТС Україна», відбувся Молодіжний форум «Твій старт».

Форум присвячено вирішенню проблеми першого робочого місця, профорієнтації студентів і молодих спеціалістів та їх працевлаштуванню у провідних компаніях.

Участь у Форумі взяли понад 40 провідних міжнародних та вітчизняних компаній та фондів, а також 450 молодих спеціалістів та найкращих студентів – членів Золотого кадрового резерву. Учасники Форуму плідно спілкувалися з HR-спеціалістами з таких компаній та організацій: Європейська Бізнес Асоціація, Федерація роботодавців України, «МТС Україна», «Кока-Кола Україна», Компанія EY (Ernst & Young), Агрохолдинг «Мрія», Microsoft, KPMG Україна, Platinum Bank, Avon, ПриватБанк, Philipp Morris, ЗМ, DLA Piper, Корпорація «Галактика», Metro Cash and Carry, Nemiroff, НСК «Олімпійський», «Сан ІнБев Україна», Worldstaff, корпорація «Артеріум» та багато інших.

Учасники визначили, які знання та навички необхідні для успішної кар’єри, та як вибудувати власне навчання за допомогою онлайн-освіти. У рамках Форуму відбувся круглий стіл «Працевлаштування молодих спеціалістів: міжнародні тренди та українські реалії», виставка молодіжних інноваційних проектів, дискусійна панель «Можливості для молодих спеціалістів у провідних компаніях» та були презентовані результати соціологічного дослідження «Самоосвіта молоді: світові тенденції та українські реалії», проведеного у 2013 році.

Головною подією Форуму стало офіційне відкриття нового онлайн-проекту «Академія навичок» (www.skillsacademy.com.ua) - платформи з освіти й побудови кар'єри. Це унікальний для України та країн СНД проект у сфері он-лайн навчання, який дасть можливість молодим українцям безкоштовно отримати необхідні навички і знання та стати конкурентоспроможними на ринку праці України. «Академія навичок» поєднала в собі всі найкращі досягнення популярних міжнародних освітніх ресурсів, як Coursera і проектів з пошуку та підбору персоналу, як LinkedIn, завдяки чому дозволить молоді України вирішити проблему працевлаштування або створення власного стартапу.

Сергій Глущенко, перший заступник Міністра молоді та спорту України, наголосив: «Академія навичок» – це, по суті, соціальний ліфт, який дозволить талановитій молоді реалізувати себе, стати успішними. Ми сподіваємось, що цей проект сприятиме формуванню нової еліти країни».

У своїй промові начальник Управління сімї, молоді та спорту Департаменту освіти та науки, молоді та спорту Вадим Костюченко додав: «Онлайн освіта – це світовий тренд, який необхідно розвивати в Україні. На прикладі «Академії навичок» ми бачимо, як можна зробити освіту доступною та цікавою. Ми раді розпочати такий масштабний проект сьогодні саме з Києва, і столичні студенти перші зможуть отримати цікаву та корисну роботу завдяки набутим знанням. Адже цей проект – це реальний інструмент для вирішення проблеми першого робочого місця».

«Форум – це найбільший в Україні майданчик неформального спілкування роботодавців і майбутніх співробітників, який дозволяє вийти за рамки звичного формату співбесіди, тому він став одним з небагатьох офф-лайн заходів, в яких ми беремо участь у цьому році. МТС робить ставку на онлайн-технології в HR: в МТС вже п’ять років працює автоматизована електронна система підбору персоналу, другий рік поспіль ми обираємо онлайн-виставки для спілкування з потенційними кандидатами. Тому, ще на стадії формуванні ідеї створення «Академії навичок» ми запропонували зробити її саме в форматі онлайн-платформи для самоосвіти та побудови кар'єри. Адже тільки онлайн-технології здатні забезпечити рівні можливості самореалізації найталановитішої молоді, доступність освіти та гідної роботи незалежно від місцезнаходження та фінансових можливостей», - зазначила Ольга Бережна, директор з управління персоналу «МТС Україна».

Автори проекту «Академії навичок» Марія Богуслав та Станіслав Куценко у презентації проекту зазначили: «Академія навичок» – це проект, який придумали ентузіасти з Центру майбутнього, спільно з фахівцями Міністерства молоді та спорту України та експертами компанії «МТС». Центри майбутнього створені по всьому світу - і дійсно вивчають, винаходять і впроваджують гуманітарні технології майбутнього. Однією з таких і є Академія навичок. Але такою технологією є і сам Форум. Всі ці інструменти необхідні для побудови суспільства майбутнього - суспільства знань. І ми дуже раді, що нас підтримали і держава, і провідні компанії. Ми сподіваємося, що до нас будуть приєднуватися всі зацікавлені, професійні та небайдужі люди. Також ми раді, що нас підтримало співтовариство бізнес-тренерів, коучів, які абсолютно безоплатно діляться знаннями та розумінням того, як молодь може прийти до успіху».

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.