Сексологи пропонують Міносвіти та науки заборонити школяркам лазити по канату.

30 октября 2016, 11:42
0
282
Сексологи  пропонують Міносвіти та науки  заборонити школяркам лазити по канату.

Сексологи пропонують Міносвіти та науки заборонити школяркам лазити по канату.

Лікарі-сексологи пропонують Міністерству освіти і науки України заборонити школяркам лазити по канату на уроках фізкультури, повідомляє сайт міністерства освіти http://mon.gov.ua/

 

«Ця пропозиція обговорювалася на науковій конференції "Актуальні проблеми модернізації освіти в умовах євроінтеграційного поступу України" серед колег професіоналів, лікарів-сексологів, які в своїй практиці стикаються з цією проблемою. Насправді ця вправа сприяє спотворення психосексуального розвитку дівчат і сексуальних проблем у жінок в старшому віці. Але Міністерство освіти і науки не запитувала раніше у нас рекомендацій стосовно фізкультури. Можливо, після цієї конференції ми отримаємо офіційну відповідь», - заявив президент Професійної об'єднання лікарів сексологів Євген Кульгавчук.

 

Відзначимо, що лазіння по канату включено в шкільну програму з фізкультури, так як вправу розвиває плечовий пояс, м'язи ніг, тренує координацію.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости науки
ТЕГИ: канат,освіта,Гриневич
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.