Олександр Хрімлі про контроль держави та саморегульовану економіку

25 июня 2015, 18:37
правознавець
0
12

«Прагнення відмовитися від контролю держави і розрахунок на саморегульовану економіку призводять до зменшення уваги до громадських інтересів на користь приватних», - заявив суддя Олександр Хрімлі

«Прагнення відмовитися від контролю держави і розрахунок виключно на саморегульовану економіку призводять до зменшення уваги до громадських інтересів на користь приватних інтересів», - заявив суддя Київського апеляційного адміністративного суду Олександр Хрімлі.

За словами суддя Хрімлі, сумним підсумком розрахунків на стихійну ринкову саморегуляцію в різних сферах економіки став розрив господарських зв'язків, які існували багато років, катастрофічне зменшення обсягів виробництва, високий рівень безробіття.

Олександр Геннадійович Хрімлі вважає, що ігнорування публічного чи приватного інтересів у сфері оподаткування веде до негативних наслідків, а в кінцевому підсумку – до кардинальних змін у суспільному житті.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости науки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.