Олександр Хрімлі: Посилення податків штовхає суб'єкти господарювання в тінь

10 июня 2015, 17:44
правознавець
0
14

«Система податкового законодавства в Україні раніше характеризувалася складністю і громіздкістю норм права», - заявив Олександр Геннадійович Хрімлі

«Система податкового законодавства в Україні раніше характеризувалася складністю і громіздкістю норм права, пробілами законодавчого регулювання, відсутністю механізму реалізації норм, а також – балансу публічних і приватних інтересів», - заявив Олександр Геннадійович Хрімлі, суддя Київського апеляційного адміністративного суду.

За словами суддя Хрімлі, величезний масив нормативно-правових актів про оподаткування, часто суперечать один одному, дозволяв недобросовісним суб'єктам господарювання скористатися «лазівками» в законодавстві і або взагалі не платити податки, або платити мінімальні суми, які не відповідають рівню їх доходу.

«Чим більше держава зробило жорсткішою систему оподаткування, тим більша кількість суб'єктів господарювання« йшло в тінь »і збільшувалася кількість напівлегальних структур, що надають послуги з мінімізації податкових відрахувань», - підкреслив Олександр Хрімлі.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости науки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.