Олександр Геннадійович Хрімлі: Держава і ефективне правосуддя

3 июня 2015, 11:22
правознавець
0
20

Законодавство України в цілому надає суб'єкту підприємництва можливість захисту прав. Про це заявив Олександр Геннадійович Хрімлі, суддя Київського апеляційного адміністративного суду

Законодавство України в цілому надає суб'єкту підприємництва можливість захисту прав. Головний інструмент – звернення в судові органи. Про це заявив Олександр Геннадійович Хрімлі, суддя Київського апеляційного адміністративного суду.

Олександр Хрімлі вважає, що праву на судовий захист підтверджує обов'язок держави створити ефективну і доступну систему правосуддя.

Суддя Хрімлі зазначив, що складність, різноманітність і численність суперечок виправдовують спеціалізацію судових органів. Він упевнений, що розмежування їх компетенції по роду справ і території забезпечує кваліфіковане судочинство, зручне та доступне для що у ньому осіб.

«Не викликає сумніву необхідність правил, що визначають повноваження кожного органу правосуддя. Їх дотримання - гарантія повноцінної судового захисту », - говорить Александр Геннадиевич Хримли.

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости науки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.