Суддя Олександр Хрімлі: Законодавець порушує Конституцію

25 мая 2015, 15:51
правознавець
0
46

Суддя Олександр Хрімлі впевнений, що невизначенність у даному питанні позбавляє підприємців можливості захистити права і законні інтереси у процесі виконання рішень судів.

«Спроба законодавця оптимізувати механізм судового захисту прав підприємців у процесі виконавчого впровадження не виправдалася», - заявив Олександр Геннадійович Хрімлі суддя Київського апеляційного адміністративного суду.

На його думку, на певному етапі адміністративні та господарські суди стали відмовляти в прийнятті скарг на дії органів державної виконавчої служби при виконанні рішень господарських судів. Вони мотивували це тим, що розгляд таких скарг до їх компетенції не належить .

Суддя Олександр Хрімлі впевнений, що невизначенність у даному питанні позбавляє підприємців можливості захистити права і законні інтереси у процесі виконання рішень судів. За словами Хрімлі Олександра, це перешкоджає реалізації положень Конституції щодо обовязковості виконання судових рішень.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости науки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.