Підхоплюю естафету безкоштовної реклами для Єкатєріни Абулліної

9 сентября 2013, 07:12
юрист-кримінолог
0
637
Підхоплюю естафету безкоштовної реклами для Єкатєріни  Абулліної

Провокаційне зловживання темою мови - інструмент найдієвішої та найдешевшої реклами

Коротко, для тих, хто не в курсі.  Спочатку на сторінці у соцмережі солістки Національної опери України  з’явився коментар у досить образливій формі,  щодо порівняння російськомовних та україномовних шкіл не на користь останніх. Пізніше Мінкультури зажадало офіційних вибачень від співачки Абдулліної. Потім почали процедуру її звільнення на фоні  спростувань та глибокого здивування самої Абдулліної. А, забула,ще був напад на співачку з використанням ворогу гарної фігури – майонезу.

Тема мови в Україні найвдячніша з-поміж інших для розв’язування конфлікту, провокації скандалу та, в решті, безкоштовної реклами. Згадаймо останній інцидент з мережею кав’ярень. Ще місяць і ніхто не згадає якою саме мовою (російською чи українською) не відповів офіціант відвідувачу, проте всі знають тепер назву цієї мережі кав’ярень.  Враховуючи, що основною метою реклами є збільшення обсягу продажів,  мета скандалу досягнута.

Так само ця тема нещадно експлуатується політиками. Де хто навіть за своє президентство може завдячити штучному нагнітанню  проблеми мови і язика. Краще б політики обіцяли та надавали народу те, чого у нього ще нема, а не те, що у нас у кожного є – мова. 

На жаль, ми живемо в інформаційному суспільстві, в якому замовчування теми сприймається як показник відсутності свободи слова та  свободи журналістики.  Разом з тим, іноді, дійсно, краще жувати, ніж говорити(читай писати, лайкати, робити перепост). І це буде також позиція. 

Допоки наше суспільство буде так активно реагувати на провокаційне зловживання темою мови, ця тема буде залишатися інструментом найдієвішої та найдешевшої реклами.  Зізнайтесь, чи цікавились ви раніше долею Національної опери та чи знали ви таку оперну співачку – Єкатєріну Абдулліну?  А тепер її знають всі, і я так само долучилась до цієї безкоштовної промоакції. Тож, нехай пані не засмучується, а радіє. Тепер вона сміливо може починати сольну кар’єру.

А нам всім українцям (російського, татарського, єврейського, угорського, польського та будь-якого іншого походження) я бажаю мудрості, взаємної любові та поваги. Бо мови у нас різні, а земля одна і на ній вистачить місця всім.

Статтю опубліковано тут:  http://blogs.tvi.ua/2013/09/06/pidkhoplyuyu_estafetu_bezkoshtovnoyi_reklamy_dlya_yekatyeriny__abullinoyi          фото з сайту:  www.durdom.in.ua 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.