Нацики збираються йти на Києво-Печерську Лавру

13 октября 2017, 11:18
0
400
Нацики збираються йти на Києво-Печерську Лавру

Представники української націоналістичної організації "С14" зважилися піти проти головної православної святині країни – Києво-Печерської Лаври.

Згідно опублікованому заклику, захоплення храму намічається 14 жовтня.Визначна дата – у цей день, окрім православної Покрови Пресвятої Богородиці, у нас святкують день створення "патріотичної" УПА і, з недавнього часу, день захисника України. Очевидно, молодчики вирішили підготувати гідний подарунок у славу старших поколінь та сучасних борців за незалежність від сепарської нечистоти Донбасу.

З останніх дій вищезгаданої "С14" – розгром елітного магазину у центрі Києва, власник якого насмілився стерти графіті часів Майдану. Усе було у яскравих барвах – написи з погрозами у дверей магазину, палаючі шини і натовп підкачаних бритоголових а-ля фан-сектор столичного "Динамо". Що може бути цього разу – лише Богові відомо.

Пропоную усім православним віруючим не залишатися цього дня осторонь, а прийти на захист Лаври. Церковне свято не може бути приводом для звичайного походу  або домашнього свята, великому храму у цей день знадобиться допомога кожного небайдужого. Зустрічаємося сьогодні об 12:00 у головної брами святині.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: УПЦ МП,ОУН-УПА,националисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.