Саакашвілі та «піар за гроші»

1 сентября 2017, 12:35
0
155
Саакашвілі та «піар за гроші»

Цікаво! А паспортні дані для того, щоб в майбутньому розрахуватися за замовний піар?!?

Він підтвердив наміри повернутися в Україну 10 вересня. Про це Саакашвілі заявив в ефірі телеканалу «Newsone», перебуваючи у Варшаві 30 серпня.

Екс-глава Одеської ОДА, колишній президент Грузії Міхеіл Саакашвілі впевнений, що влада України готує декілька сценаріїв на випадок його повернення, а саме - відібрати паспорт і видворити в Польщу, пропустити в Україну, але потім затримати або ж влаштувати безпорядки на кордоні.

Надто впевнено та пафосно заявляє він: «Я готовлюсь к возвращению в Украину. В ближайшие дни я буду ездить по европейским странам. Я лечу в Копенгаген на заседание президиума Европейской народной партии, где буду встречаться с европейскими политиками. Я не исключаю, что полечу также в Брюссель на встречу с европарламентариями».

Своїм поверненням до України він намагається створити безлад в державі, масові заворушення та мітинги…

Акція «підтримай Саакашвілі» вже добре розійшлася серед населення. Охочим взяти участь в акції пропонують надати інформацію щодо особи (ПІБ, дата народження), обов'язково мати із собою біометричний паспорт, а також продукти харчування на перший день перебування на границі. Палатками забезпечать.

Цікаво! А паспортні дані для того, щоб в майбутньому розрахуватися за замовний піар?!?

 

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Саакашвили,кордон,КПП,Міхеїл Саакашвілі,Саакашвілі,Михаил Саакашвили,пункт пропуска
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.