Чому скоро людям з нетрадиційною орієнтацією дадуть усі права

18 октября 2016, 14:48
0
106

Українське суспільство вже готове до активного захисту громадян з нетрадиційною сексуальною орієнтацією

Шкала́ О́лпорта вимірює ступінь проявів 

Показники за шкалою Олпорта можуть набувати значень від 1 до 5.

Рівень 1, Антилокуція

Антилокуція — коли представники більшості вільно  про представників меншості. Жарти ці будуються на негативних , пов'язаних з меншістю. Більшість зазвичай сприймає подібне невинну розвагу, що не шкодить меншості. Антилокуція як така дійсно не може заподіяти шкоди, але вона відкриває шляхи для жорстокіших проявів .

Рівень 2, Уникнення

Люди з більшості активно уникають людей з меншості. Без наміру заподіяти шкоду вони її, проте, заподіюють — через ізоляцію.

Рівень 3, Дискримінація

Людей з меншості піддають , не надаючи їм можливостей та послуг, таким чином, втілюючи упередженість в дії.  представників більшості переслідує мету нашкодити меншості — заважаючи представникам меншості досягати поставлених цілей, здобувати  або роботу, і таке інше. Група більшості активно намагається завдати шкоди меншості.

Рівень 4, Фізичний напад

Представники більшості псують речі, що належать людям з меншості, палять їх власність і поодинці або групами нападають на них, щоб побити. Людям з меншості завдається фізичної шкоди.

Рівень 5, Знищення

Група більшості прагне фізично знищити групу меншості. Вони роблять спробу вбити всіх представників певної групи.


ПРОВІВШИ ОПИТУВАННЯ КІЛЬКАСОТ СОТ УКРАЇНЦІВ І ВЗЯВШИ ДО УВАГИ ВЛАСНИЙ ДОСВІД, Я ПРИЙШОВ ДО ВИСНОВКУ: 

-МОЛОДЬ ПЕРЕБУВАЄ НА РІВНІ АНТИЛОКУЦІЇ

-СТАРШЕ ПОКОЛІННЯ НА РІВНІ УНИКНЕННЯ. 

ОТЖЕ, НАСТУПНИМ КРОКОМ МАЄ СТАТИ ЗАКОНОДАВЧЕ ЗАКРІПЛЕННЯ ПРАВА НА ШЛЮБ ДВОХ ОСІБ ОДНІЄЇ СТАТІ, ЗМІНИ ДО ЗАКОНОДАВСТВА ПРО УСИНОВЛЕННЯ ТОЩО. 

АКЦЕНТУЮ УВАГУ НА ТОМУ, ЩО ЦЕ НЕ СТАНЕ ПРИМХОЮ ПОЛІТИКІВ. СУСПІЛЬСТВО ВЖЕ ДОЗРІЛО І ПРОДОВЖУЄ РУХАТИСЯ В ЗАДАНОМУ НАПРЯМІ. А ЩОДО ТОГО, ХТО ЗАДАВ ЦЕЙ НАПРЯМ, ТО ЦЕ ВЖЕ ІНШЕ ПИТАННЯ. ЯК І ПИТАННЯ ДО КРИТИКІВ, ЯКІ НІЧОГО НЕ ПРОПОНУВАЛИ ВЗАМІН (ІМІТУВАЛИ ДІЯЛЬНІСТЬ). 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: геи и лесбиянки,однополые браки,гомофобия,пропаганда гомосексуализма
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.