Людське безсмертя - вища монополія: кастовий лад на зміну капіталізму

3 октября 2016, 23:40
1
85
Людське безсмертя - вища монополія: кастовий лад на зміну капіталізму

Яку ціну можна встановити на препарати, що дають безсмертя?!

Не треба звертати увагу на інтереси макак. Середньостатистична людина – насправді напівлюдина, стадна і напіврозмуна істота. Вони – за боротьбу з корупцією, за підвищення тарифів, за аборти, за наркотики, за ЄС... Тобто, за все те, за що виступає їх господар. А раби повинні слугатися свого хазяїна.

Тому необхідно йти своїм шляхом і сміливо дивитися в майбутнє, мислячи оригінально…оголосити боротьбу за безсмертя та космічну експансію пріоритетним державним проектом. Щоб стати першими в світі. Тим більше, що такий проект є у всіх амбітних держав, адже саме це найбільш потужний засіб влади над світом і над "елітами" інших країн.

Шлях до цієї мети лежить через скидання ярма сировинних феодалів і спекулянтів.

Поборники демократії та прозорості, зрозумійте просту річ: нові технології приносять не свободу, а справжнє рабство, роз'єднання, засилля найгрубіших забобон. Пропаганда може довбати нас цілодобово на рівні підсвідомості.

Майбутнє як воно є, без прикрас.

Еліта, міцно підпорядкувавши собі маси і зробивши їх керованими (другі працюватимуть на перших), удосконалить себе біо-нано-технологічно, таким чином ставши новою расою – людей-довгожителів, які застигли у середньому віці, що володіють надлюдськими здібностями.

! Вперше в історії еліта буде відрізнятися від інших біологічно, як ми - від приматів. Це мрія феодалів і рабовласників всіх часів і народів. І тільки зараз стає реальністю.

При цьому, люди є легко керованими за допомогою широкого арсеналу соціальних і психологічних технологій, що перетворюють нас у стадо. Вже ніхто критично не мислить, все сприймаючи на віру.

Еліта цілеспрямовано опускає стадо вниз по сходах еволюції, робить нас дурними - заради більшої керованості. Можу стверджувати, що відбувся розподіл молоді - на дуже розумну меншість, що прагне до знань і вміє використовувати арсенал інформтехнологій, і на більшість - прімттівних, як пітекантропи, з хаотичним і куцим мисленням, але зате з великими запитами.

!! Найголовніше: вперше в історії 80 % населення стане зайвим. Роботи замінять людей. Такого не було навіть при владі фараонів з жерцями (безправні піддані потрібні були для роботи на полях і на будівництвах), ні зараз при капіталізмі.

В новому кастовий суспільстві, де еліта та підвладні - різні біологічні види, 80% потраплять в повну залежність від нових богів.

Прощавай «демократія»! Наівть у сучасному вигляді, коли вибір обмежений зручними для еліти варіантами, а після існує система-запобіжник економічного прориву. Хіба зможуть голосувати і змінювати владу ті, хто їсть з руки цієї ж влади? Хто отримує пайки?

У мене немає сумнівів, що найближчими десятиліттями ми побачимо початок очищення Землі від зайвих…приматів. Вам це здається жахливим? Даремно. Адже історія доводить: горизонт передбачення середньостатистичної людини надто обмежений.

Часи буревіїв і негоди, які чекають нас попереду на зламі технологічних епох, краще зустрічати в міцному крейсері, ніж у дерев'яній лодці.

Для цього необхідно:

-підняти промисловість, протягнути траси нового транспорту, збудувати сучасні міста-футурополіси;

-відродити науку і освіту, раціонально витрачати кошти і ресурси, робити акцент на проривних технологіях;

-створити систему довгострокового управління економікою мегапроектним методом – ядерний проект, космічних проект і проект щодо створення раси надлюдей – наступної сходини еволюції;

творити гнучку і розумну систему державного управління;

ахистити Україну від нададів варварства та хаотизації, оскільки наш амбітний проект змусить увесь світ заздрити нам.

ДАЛІ БУДЕ …                   

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: капитализм,элита,бессмертие,Будущее Украины
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.