Звернення політичної партії "Союз лівих сил"

27 марта 2016, 15:56
Лидер Союза Левых Сил
2
1359
Звернення політичної партії  Союз лівих сил
Ліві політичні сили об'єдналися в єдиний рух в партії "Союз лівих сил"

Сьогоднішня Україна являє собою вибухонебезпечну суміш тоталітарної держави і держави дикого капіталізму. Сьогодні ми маємо державу, яка безпосереднім чином знищує своїх громадян.

Двадцять п'ять років тому Україна була одним з найуспішніших держав світу. Ми жили в країні, яка за всіма комплексними показниками входила до двадцятки найрозвиненіших країн світу за класифікацією ООН і в десятку кращих країн Європи.
Ми будували кораблі, літаки, створювали найкращі в світі ракети для мирного космосу і оборони, мали найпотужнішу систему соціального захисту. Мали найвищого рівня безкоштовну медицину, освіту, стабільну систему пенсійного забезпечення, ефективну систему дошкільного виховання, мережу безкоштовних дитячих спортивних шкіл і позашкільних установ в яких діти із захопленням і з користю проводили своє дозвілля.

Народ України був здоровий і фізично і морально. Молоді люди, які закінчували школи і ВНЗ з радістю виходили в життя і були впевнені в своєму завтрашньому дні. Людина в Україні була Людиною з великої літери.

Головною відмінною рисою держав, в яких реалізовані принципи соціальної справедливості, є те, що їх епіцентром є людина. Вся державна машина в таких державах служить людині. Здоров'я людини, її добробут, здатність до самореалізації, до творчої праці є сенсом існування соціальної держави.

І навпаки. Є інші держави. Є держави, в яких гроші, а не людина, знаходяться в самому центрі суспільно-політичних процесів. У цих державах людина служить капіталу. Людина важлива і потрібна тільки тоді, коли вона здорова, сильна і здатна приносити прибуток роботодавцю.
Є ще один вид держав, в яких людина тільки матеріал, лише раб, покликаний обслуговувати саму державу. У таких державах людина - це гвинтик. Ніщо. Бездушна істота. У таких державах люблять говорити: «Держава понад усе!», «Нація понад усе!» тощо. Це тоталітарні держави.

Сьогоднішня Україна являє собою вибухонебезпечну суміш тоталітарної держави і держави дикого капіталізму.
Сьогодні ми маємо державу, яка безпосереднім чином знищує своїх громадян.

Багато в чому це стало можливо тому, що в сьогоднішньому українському політичному просторі немає жодної політичної партії, що представляє інтереси робітника, трудівника села, вчителя, службовця. Немає політичної сили, яка представляє інтереси пенсіонерів. Всі політики сьогоднішнього українського Парламенту - це представники олігархів і їх фінансово-промислових груп, які захищають виключно інтереси великого капіталу. Саме існуюча сьогодні політична верхівка дала зелене світло олігархам на розграбування України. І ці нові господарі України поводяться як загарбники в підкореній країні.
Настав час для "лівого" повороту - лівої політичної альтернативи.
Ми закликаємо всі політичні сили України, які борються за утвердження засад соціальної справедливості, об'єднати зусилля в «Союзі Лівих Сил».

Ми, делегати III-го З'їзду «Союзу Левих Сил», заявляємо про початок нашого руху на захист засад соціальної справедливості, метою якого є кардинальна зміна курсу розвитку країни шляхом зміни способу розподілу національного багатства.
Людина, громадянин України, незалежно від його національності, мови, віри знаходиться в центрі нашої уваги. Його добробут, здоров'я, право на працю і забезпечену старість є нашою головною метою і пріоритетом нашого руху.

Об'єднаємося в "Союз Лівих Сил" заради щастя кожної людини і процвітання України!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: левые,Ліві сили
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.