Азартні ігри із бюджетом

18 декабря 2015, 11:58
0
5856

Напередодні чергової бравади під назвою – бюджет України 2016, політики сіють міф, що без прийняття закону про легалізацію азартних ігор, країна не зможе наповнити бюджет, в частині доходів.

Напередодні чергової бравади під назвою – бюджет України 2016, політики сіють міф, що без прийняття закону про легалізацію азартних ігор, країна не зможе наповнити бюджет, в частині доходів. Говорять що азартні ігри можуть принести 5 млрд. грн. додаткових надходжень. Правда експерти говорять про 9-ть, і куди дівається ще 4 млрд., запитання.

Але ми не про те і для нас більш важливо інше, чому влада не хоче активізувати корупційні резерви та направити потоки в бюджет.

Альтернативні джерела надходжень до казни

Наприклад Міхеєль Саакашвілі на Антикорупційному форумі в Одесі, заявив що держава недоотримує $5 млрд. в бюджет від купки олігархів. Що за нинішнім курсом більше навіть за 100 млрд. гривень. Сума мого курсового заокруглення, вчетверо більша ніж сума надходжень від легалізації азартних ігор. А загальна сума олігархічних ігор із бюджетом, перевищує надходження від азартних у 25 разів.

До чого я веду, чому держава не хоче легалізувати надходження олігархів. Чому останні  платять в кишені чиновників, але аж ніяк не до бюджету? Суми неспівставні. Але Мінфін із Кабміном і далі гнуть свою лінію.

Як показує досвід, програма публічних закупок PROZORRO, дає можливість економити на битовій корупції порядка 12-18% від очікуваної вартості (по деяких закупівлях падіння ціни і до 30-40%). Якщо весь обсяг державних закупівель в України 250 млрд. грн. перевести на публічні закупки, то після впровадження реформи зможемо економити близько 50 млрд. грн на рік. 

50, це в 10ть разів більше ніж нам може дати ігорний бізнес. Але це методи боротьби з корупцією, а не її розмноження.  Це треба перекрити персональні надходження чиновникам різних рівнів, а дуже часто і самим собі. Чи готовий на це піти Кабмін, наразі запитання.

Прикладів із оптимізацією бюджетних надходжень можна довести до десятка, і більшість із них будуть перевищувати надходження від азартних ігор. До прикладу можна взятися за прозорість на митниці, податковій службі, Нафтогазі etc.

Нескладний і дещо емоційний аналіз показує, що азартні ігри не єдине джерело надходження коштів до бюджету. А те що нам нав’язують, ніщо інше як бажання чиновників нажитися на чужому горі збільшуючи власні статки. Бажання продемонструвати МВФ свою винахідливість щодо наповнення бюджету. 

Тому сьогодні і нагнітається, що азартні ігри, чи не єдине джерело наповнення державної казни. В той час, як розрахунків ніхто не бачив і не аналізував.

Але давайте задумаємось, чи готове збідніле українське населення до такого стресу як побічні ефекти азартних ігор? Адже ми розуміємо, що це не мега проекти Кабміну, коли із Одеси чи Києва будуть будувати гемблінгові центри регіонального-міжнародного значення. Ставка йде виключно на найдешевшу мережу гральних автоматів,  БУКМЕКЕРСЬКИХ КОНТОР які будуть знаходитися біля місць максимального скупчення людей: спальні райони, транспортні вузли, навчальні заклади. І якщо хтось вважає ,що букмекери затягують в азарт менш ефективно ніж  автоматипомиляється тому, що не знайомий із даними.

Хочете активізувати мафію? Відкрийте ринок азартним іграм

Пропоную розглянути що дає нам гральний бізнес уже сьогодні:

Активізацію інвестицій мафії  та людей що живуть поза законом. І які даний вид бізнесу завжди вважали своїм. Які були готові чекати 10-ть років, щоб знову запрацювати у даному напрямку.

Активізація суміжних бізнесів, зокрема мережі ломбардів.

Система стримування та противаг від шкоди азартного бізнесу

Надзвичайно важливу проблему підняла команда Мистецького Арсеналу із групою експертів та депутатів:  чому в законі немає стримуючих факторів та протидій суспільній шкоді яку несе гральний бізнес? Де гроші, закладені на боротьбу із побочними ефектами від азартних ігор? Чому мінфін підрахував доходи від казино, але не хоче підрахувати збитки?

І це не креатив культурного класу, це світовий досвід, який вони вивчали у багатьох країнах. І який на 100% треба реалізовувати в Україні за умови впровадження даного виду бізнесу.

Причому впровадження не з коліс, а після вивчення, широкого експертного обговорення та розуміння подальшого плану дій. Із реальними цифрами, а не подачками до бюджету та супер доходами для наближених до чиновників компаній.  Із системою захисту для найбідніших, які можуть стати жертвами нечесних на руку операторів.

Але найголовніше питання навіть не в противагах, а в тому чи потрібно нам впроваджувати азартні ігри в Україні? Чи дійсно країна не може прожити без міфічних 5 млрд.? А можливо краще змістити акценти і заробити ці 5, а як показує досвід і всі 200 млрд. на боротьбі із олігархічною та чиновницькою корупцією? Відповіді на всі задані питання ми почуємо у стінах Парламенту, під час фатально-маніпулятивного голосування за бюджет України.

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.