"Накипіло" або ж відкритий лист до президента.

6 ноября 2015, 10:27
0
143

Знаючи “систему” зсередини та розуміючи із-за чого на території нашої держави вмирають ні в чому невинні люди, я не буду багатослівним.

Шановний пане Президенте,

Спостерігаючи за ситуацією в Україні та за світовою політикою щодо України, я роблю висновки як свідомий громадянин та патріот своєї Батьківщини, а також як і політолог зі здобутою вищою освітою та практичним досвідом в медіа маніпуляціях, формуванні громадської думки, маркетингових стратегіях та управлінні політичними кампаніями не лише в Україні.

Знаючи “систему” зсередини та розуміючи із-за чого на території нашої держави вмирають ні в чому невинні люди, я не буду багатослівним та не обговорюватиму своєї думки у відкритому листі щодо подій на Сході, та і в цілому, в Україні.

Враховуючи те, що Україна як держава завжди була підконтрольна певним угрупуванням та особистостям і тільки зараз маленький відсоток людей починають це розуміти та намагатись хоча б щось змінити, я не розумію, Петре Олексійовичу, яким шляхом ми будемо йти далі?

Ні, я не закликаю до очевидних речей, таких як фізичне знищення тих хто приймає рішення вбивати наших громадян, це ж очевидно, що влада України не наважиться на такий крок і жодні світові організаії не підтримають дану ідею. Так би сказати, спільні інтереси бізнесу ще не втрачені. Хоча якщо постане питання прийняти участь в тому що б поставити крапку у всьому, я буду в перших рядах особисто. Надто багато невинних смертей та нерозумних рішень прийнято по відношенню до громадян України.

Пане Президенте, я розумію, що на Вас покладена велика відповідальність і прийняття рішень не завжди є ініційовані Вами, хоча де-юре Ви за них відповідальні перед народом та законом.

Так звана “гібридна війна”, реальності якої не розуміють більшість українців, не кажу вже про інші держави, винищує людей методом минулих століть, забирає батьків у немовлят та синів у матерів. В час сучасних технологій та максимально адаптованого штучного інтелекту я не розумію одного, яким чином Ви до сьогоднішнього дня продовжуєте війну. Ви не в змозі її зупинити, чи Вам не було такого наказу від тих хто фактично керує державою? Складається враження що Вам справді повинен консультант який пояснить що Ви робите, до яких наслідків це призведе в майбутньому і як зупинити те що відбувається сьогодні. Досить.

Світом сьогодні правлять не люди зі зброєю, а ті в кого біржові індекси перед очима. Ті в чиїх рукаї зброя всього лиш виконують наказ інших. А інші беруть зброю щоб захистити свої сім’ї. От і все, арифметика на рівні сьомого класу середньої школи.

Ви ж підприємець, тим Ви мені і симпатизуєте, але ж є межі допустимого завжди та всюди. Інтереси власного бізнесу це розуміється важливо, але якою ціною, ціною крові?

Скільки коштів ”влито” і “відмито” за рахунок війни з міжнародних фінансових установ? Вибачте ж звичайно, але якого хрена Ви продаєте Україну? Хто Вам дав таке право? Я не давав. Мої рідні, близькі та однодумці теж не давали. Хто дав Вам право виставити на аукціон землі нашої Батьківщини? Ми ж розуміємо, що не дядя Вова (в цей раз Путін В.В.) вирішив безпідставно подати наказ вввести війська на територію України. Але ж ми про це не говоримо, тому що громадськість всього лиш не володіє інформацією, не отримує її. Чому? Тому що хтось прийняв таке рішення, не запитавши дозволу в громадян.

Беручи величезні кредити у міжнародних установ, Ви ж усвідомлюєте, що цим самим Ви продаєте нашу державу. Не обговорюємо куди і як витрачені кошти. Ми всі знаємо що писати “фінансові звіти” в нас є спеціалісти. Для чого нам черговий кредит? В Україні немає ресурсів? В нас немає талантів? Скільки коштів офіційно “витрачено” на підтримку збройних сил? Достатньо. Достатньо для завершення війни.

Петре Олексійовичу, Ви ж не 15-ти річний хлопчина якому дали крісло царя, ви ж всього лиш отримали посаду керівника держави. Люди в Вас вірили, вірять, можливо і будуть вірити далі; не всі, але ж все таки вірять. Ви ж знаєте справжні причини смертей на Сході, обвалу гривні, фінансової нестабільності, відсутності робочих місць, створення умов виживання, навіть не існування… Чого боїтесь Ви? Що заважає сказати правду громадянам і з чистою совістю відійти від справ, або ж змінити все. Ким Ви хочете щоб пам’ятали Вас? Чи думали Ви про те, будуть Вашим дітям, внукам та правнукам з гордістю і повагою дивитись в очі, чи зі зневагою плюватимуть в спину?

Невже так тяжко все зупинити? Коштів, що витрачені за період військових дій було більше ніж достатньо для фізичного знищення тих хто приймає рішення вести війну в Україні. В Вас виникають сумніви щодо сказаного вище? Я знаю про що кажу, ми обоє знаємо. І ми обоє прекрасно розуміємо що професійно підготовлених осіб достатньо для виконання “неможливих” завдань. Вам потрібна допомога? Не соромтесь, допоможемо з порадами.

Скажіть, а це Ваша держава? Це Ваша Батьківщина? Це Ваш дім? Без піару, просто з совістю… Скажіть. Петре Олексійовичу, не соромте ім’я мого діда, або почніть виконувати свої обов’язки пред народом, а не перед “інвесторами”, або ж нам, українцям, доведеться приймати рішення, вибачте, але без Вас.

Я не буду обговорювати хто що контролює в нашій державі і хто приймає рішення державного рівня, хто надає накази “мінус 4000 тисячі людей сьогодні” і хто сумлінно виконує ці накази. Але можливо досить? Українці, ті хто українці душею, волелюбиві та сміливі, вони не стадо баранів які будуть довгий час йти на поводі пастуха, українці не здадуться, вже не здадуться, пізно. Невже Ви не розумієте що речі вийдуть з-під контролю та хід подій зміниться в невідомому Вам напрямку. А це станеться, тому що якщо Ви не зупините кровопролиття, зупинимо його ми, Українці.

В мене свій Закон, свої Правила — і вони вищі конституцій, кодексів та будь-яких законів, що прийняті державними інститутами. Це Закон людяності, Закон, що вище всього, Закон якому всі ми підпорядковані від народження. Називайте це Законом Божим чи як заманеться. Він один для всіх, незалежно від раси, релігії чи національної приналежності. І цей Закон хоч і каже пробачати, та досить.

Я готовий переступити через нього щоб зупинити кровопролиття на рідних землях.

А чи готові Ви, Петре Олексійовичу ціною майбутнього Ваших ж дітей та внуків?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: президент,Порошенко,політика
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.