Николай Лукашенко – первая леди Беларуси

14 октября 2015, 14:33
0
111

Доки Захід мовчатиме та маневруватиме у іграх старого номенклатурщика, дружинам західних перших осіб доведеться зустрічатись з Колею Лукашенко

Не бажаючи демонструвати публіці ані стару дружину Галіну Радіоновну Лукашенко, ані матір Колі, Абельську Ірину Степанівну (одночасно і персонального лікаря), ані молодих коханок, старий-новий президент Білорусі Олександр Лукашенко воліє з’являтись на публіці виключно зі своїм сином.
Коля Лукашенко вже встиг зустрітись із дружинами президентів США, Пакистану, Китаю, та багатьох інших, хоча за дипломатичним протоколом там би мала бути пані Лукашенко.


В тому і проблема усіх пострадянських диктаторів, що вони проживають із молодими співгромадянками, а своїх дружин радянського минулого бояться показувати. Чи то з норм естетики, чи через те, що вони їм нагадують, як довго вони перебувають при владі. Чи може через те, що у них в клубі СНГ так прийнято. Назарбаєв, Путін, Лукашенко, свого часу і Янукович гребували дипломатичним та політичним поняттям «Перша Леді»

«Тиха диктатура» білоруського президента дозволяє йому порушувати і норми протоколу як в самій Білорусі, так і за кордоном. Точно так же, як переобиратись вп’яте. Кожен раз маневруючи між Росією та Заходом. Кожен раз обіцяючи бути корисним і там, і там. Паралельно придушуючи політичну опозицію, громадські організації, незалежну пресу, не даючи змогу вирости конкурентам та громадянському суспільству як інституції.

Тому і підрахунок завжди буде на його користь, стабільні 80% рейтингу. І доки Захід мовчатиме та маневруватиме у іграх старого номенклатурщика, дружинам західних перших осіб доведеться зустрічатись із «Першою Леді Білорусі» Колею Лукашенко. Якому до того часу уже буде добрих 30 років.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Давидюк
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.