Гройсман оплачує чорний піар Кузьмишина у Facebook

9 октября 2014, 15:15
0
145
Гройсман оплачує чорний піар Кузьмишина у Facebook

Політичні ігри в Україні і боротьба за впливовість у певних містах розгорається щодня все більше і більше. Мажорні дядьки мають власні команди, які працюють щоб про дядька знали тільки хороше, або на обливання брудом суперників. Використовують для цього усі можливі методи у тому числі соціальні мережі.

Політичні ігри в Україні і боротьба за впливовість у певних містах розгорається щодня все більше і більше. Мажорні дядьки мають власні команди, які працюють щоб про дядька знали тільки хороше, або на обливання брудом суперників. Використовують для цього усі можливі методи у тому числі соціальні мережі. Через ВКонтакте та Фейсбук зараз найлегше донести інформацію до людей, що цікавляться суспільним і політичним життям Вінниці. Це добре знає колишній мер міста Володимир Гройсман, який грошей на втілення своїх чорних піар технологій, не шкодує. Гройсман, мабуть, дуже нервує, коли справи виходять з-під його контролю і те, що вважає власністю, аж ніяк з рук не випустить, тим більше коли мова йде про великі гроші. Смішно спостерігати, як він постійно намагається полити багнюкою Віталія Кузьмишина керівника ВААСу у Вінницькій області. З ним Гройсман має давній нерозділений конфлікт, готель «Савой». Останній хіт сезону наклепницькі статті у Facebook, які поширювали за допомогою банальної реклами. «Кузьмишин отмывает репутацию ice bucket challenge», фото судді з таким підписом розгулялося мережею. Всім хто хоч трохи розбирається у сучасних комунікаціях зрозуміло, що подібні новини в Інтернет просторі можна купувати і продавати. За кожен клік замовнику лише потрібно заплатити 70 копійок. Гройсман йде на такі кроки, щоб дістати Кузьмишина остаточно, сформувати про нього негативну думку у людей, налаштувати проти і, найголовніше, забрати готель «Савой», який офіційно обласна рада передала у користування суду. Розміщення будівлі у центрі міста надзвичайно прибуткове, поряд знаходяться всі основні туристичні об’єкти, практично цілодобово ходять люди. Якщо відбомбити ще один торговий центр, дорогий готель, закритий клуб чи, як подейкують, елітну турецьку баню, можна згрібати колосальні прибутки. А хто з простих людей, скажіть, зможе туди потрапити? Чом би взагалі не викупити увесь центр міста де найкращі місця для розміщення торгових точок, кафе, офісів. Так можна бути монополістом, фактичним хазяїном Вінниці. А тут на носі адміністративна реформа, ініціатором якої є наш віце-мер, приєднають ще території, ось і площа впливу розшириться. 

Суд мав реставрувати «Савой» і користуватися ним протягом 25 років, а відтак, майже чверть століття на цьому місті не можна буде заробляти, адміністративна будівля прибутку бізнесменам не принесе. От і Гройсман шум підіймає навколо Кузьмишина. Не вміє ж відступати. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Володимир Гройсман
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.