Ірпінем курсує автобус з «виборчими туристами»

28 октября 2012, 15:49
0
279

Ірпінем курсує автобус з «виборчими туристами»

Ірпінем курсує автобус з «виборчими туристами» № АІ 6883 ВА
Автобус «Богдан» (державний номер № АІ 6883 ВА) з «виборчими туристами» протягом деякого часу представники команди кандидата Дмитра Войцеха намагалися втримати на території стадіону Податкового університету. На запитання журналістів що вони роблять один з пасажирів необачно сказав "збираємося голосувати". А інший на нього шикнув і відповів, що вони приїхали на екскурсію.
Через деякий час прибув патруль ДАІ й розблокував виїзд автобусу. Як пояснили журналістам у приватній розмові даішники, їм дали «згори» вказівку розблокувати виїзд «виборчим туристам».
Невдовзі автобус, що виїхав з території Податкового університету, спостерігачі Дмитра Войцеха зафіксували у селі Дмитрівка, яке також входить до 95-го виборчого округу.
Машині зі знімальною групою Дмитра Войцеха - навпаки, перегородили дорогу і не дали давали проїхати впродовж трьох хвилин, поки автобус з "туристами" не від`їхав далеко.
Загалом, за повідомленнями штабу кандидата Дмитра Войцеха, 95-им округом курсують 20 автобусів з виборчими туристам
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Выборы-2012. Livestream
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.