Ігнор чи невдалий збіг?!

18 января 2016, 18:55
0
48

18 січня мав би відбутись прийом громадян Начальником Головного управління Національної поліції в місті Києві Крищенком А.Є. Але чи так все склалось як мало б бути і про що заявили запрошені?

Сьогодні згідно чинного законодавства з 11-00 вперше з моменту призначення повинен був відбутись запланований прийом громадян Начальником Головного управління Національної поліції в місті Києві Крищенком А.Є. На прийом серед інших було запрошено представників Громадського об’єднання “Інформаційний майдан”.
Громадяни прийшли вчасно, секретар громадської приймальні перевірила всіх по списку, зачитавши вголос прізвища. Але після 30 хвилин очікування вона повідомила, що Крищенко Андрій Євгенович приймати людей не буде. Громадяни почали обурюватись. Потім було повідомлено, що замість начальника Київської поліції буде приймати його заступник Карпіка Сергій Михайлович. Нікого з присутніх така ситуація не влаштувала. Було прийнято рішення направити колективне звернення на Голову Національної поліції України Хатію Деканоїдзе з проханням розібратись в ситуації. (додається)
Хотілось би вірити, що нова поліція здатна повернутись обличчям до людей і ситуація, яка відбулась – це випадковий збіг обставин. Якщо керівництво поліції готове демонструвати людям позитивні зміни у ставленні до них, громадськість завжди відгукнеться навзаєм, але якщо ганебна практика часів Януковича футболити звернення громадян, кришування злочинців та розслідування резонансних справ продовжиться громадяни готові виходити на протест... – на цьому наголошували запрошені на прийом до Крищенка А.Є.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.