НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ ВИСУНУВ СВОЇХ КАНДИДАТІВ ДО КИЇВРАДИ ПО ВСІХ 120 ОКРУГАХ!

13 октября 2015, 16:45
доктор політичних наук
0
66

"Класичний" Народний Рух України, який виборов незалежність України, відновив свою активну діяльність і йде на вибори до Київради-2015

"Класичний" Народний Рух України (НРУ), який виборов незалежність України, відновив свою діяльність. Йому вдалося залучити до списку своїх кандидатів 5 докторів наук: Лілію Гонюкову - доктор наук з державного управління (ФОТО 1); Миколу Сенченка - доктора технічних наук, професора (ФОТО 2); Наталію Латигіну - доктора політичних наук, професора (ФОТО 3); Олену Александрову - доктора філософських наук, професора (ФОТО 4).
Лідером списку обраний ваш покірний слуга - Валерій Бебик. У бюлетені НРУ - №23. Якщо хочете голоcувати за НРУ, поставте позначку "+" у графі № 23 виборчого бюлетеня до Київради. Всі ваші голосу будуть просумовані. В разі подолання 5%-го бар"єру депутатами стануть ті з кандидатів, що наберуть найбільше голосів у своєму окрузі.
Отже, тут - командна гра: треба голосувати у своєму окрузі за будь-якого кандидата від НРУ і водночас - за лідера списку.
На сьогодні це все :) Чекаємо на вашу підтримку!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.