Янукович, відкриває шлях до серйозних конфліктів

16 июня 2012, 14:05
Журналіст, юрист.
0
2014

Звернення Народного комітету захисту України з приводу "Мовного" закону

Дорогі брати і сестри! Український народе!

За наказом Віктора Януковича під головуванням Володимира Литвина 5 червня цього року Верховна Рада України за підтримки депутатів з Партії регіонів, КПУ і «тушок» схвалила в першому читанні проект закону «Про засади державної мовної політики», авторами якого є новітні русифікатори України — депутати Колесніченко та Ківалов. Законопроект спрямовано проти конституційного статусу української мови як єдиної державної.

Це означає, що процес ліквідації української державності, розпочатий «харківською угодою» про передачу Росії української території до 2042 р. для базування російського Чорноморського флоту, розвивається й набирає смертоносної загрози для нашої політичної самостійності. Віктор Янукович та його кліка тепер планують віддати Росії територію нашої мови, духовності, національної самобутності.

Російську мову в Україні ніхто не зневажає, не принижує, не забороняє. Кому потрібна державність російської мови в Україні? Вікторові Януковичу, Дмитрові Табачнику як найвірнішим прислужникам будівничих «русского мира», та ще чиновникам, нездатним вивчити мову титульної нації, серед якої вони живуть.

Остаточне ухвалення й підписання закону Колесніченка та Ківалова, за яким стоїть Віктор Янукович, відкриває шлях до серйозних конфліктів — аж до  громадянської війни й розвалу держав­и.

Автори того законопроекту та їхні натхненники повинні знати, на що вони наважилися підняти руку: на життя й майбутнє української нації, на нашу тисячолітню історію, на невмирущих герої­в боротьби за українську державність, яка без української мови стає мертвою. Автори того законопроекту, чиновники найвищого рангу, що стоять за їхніми плечима, сучасні русифікатори Украї­ни мають знати: кара за цей злочин знайде кожного, хто голосував з ненависті до нашої мови чи з переляку, чи за долари.

Нам важко зрозуміти, чому опозиційні депутати, які декілька днів тому відбили загрозу схвалення Верховною Радою цього ганебного документа, 5червня не зуміли організувати належного спротиву. Але тепер ми не повинні шукати винних. Пора об’єднатися всім проти підступного ворога! Лідерам опозиційних партій необхідно зробити все, щоб цей антиукраїнський законопроект було назавжди відхилено. Усім опозиційним партіям пора заявити, що вони підуть на вибори в жовтні цього року разом. Схвалення Верховною Радою цього зрад­ниць­кого законопроекту могло статися й ста­лося тому, що опозиціонери розірвані.

Дорогий український народе! Влада ігнорує твої численні біди: безробіття, постійне зростання цін на харчі й житло, ліки й освіту, на проїзд у транспорті, на державні мита й штрафи. Владі байдуже, що в країні панує сваволя чиновництва та правоохоронних органів і немає справедливого суду, що невчасно й неповністю виплачується заробітна плата, а численні реформи замість «поліпшити життя вже сьогодні» гарантують нові знущання над людиною (пенсійна й податкова реформи, реформа житлово-комунальної сфери, реформи в медицині й освіті, коли закривають поліклініки та школи, і т. д., і т. д.). Нові лиха чекають тебе через запровадження нового Трудового кодексу, скорочення обсягів виробництва, «добровільне» підвищення ставок на міліційні та судові хабарі, щоб захистити себе від судових переслідувань під маскою реформи кримінального права та «декриміналізації злочинів». Численних принижень зазнає сьогодні не тільки «нікому не потрібне» старше покоління, а й молодь, у якої немає змоги здобути освіту, знайти роботу й жити щасливо усвоїй країні, а не виїжджати за кордон у пошуках шматка хліба й гідного життя.

Захищаючи свої права, людську гідність та рідну мову, ти захищаєш майбутнє кожного українця, незалежно від його етнічного походження, майбутнє країни і європейське майбутнє нашої держави. Твоя байдужість перетворює Україну на колонію Москви.

Не жди ні від кого наказу, виходь на майдани! Говори! З багатьох майданів сформується сам собою один, переможний Майдан!Члени Комітету захисту України:
Віктор Баранов,
Володимир Василенко,
Юрій Дорошенко, Іван Крулько,
Михайло Лівінський,
Роман Лубківський,
Юрій Мушкетик, Михайло Наєнко,
Дмитро Павличко,
Дмитро Пилипчук,
Олександр Скіпальський,
Михайло Слабошпицький,
Олег Чорногуз, Валерій Шевчук,
Василь Шкляр, Юрій Щербак

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.