Грузинський піар-прорив

11 сентября 2017, 16:58
0
43
Грузинський піар-прорив

Колишній Президент Грузії, екс-голова Одеської ОДА, колишній громадянин України незаконно потрапив на територію України.

Позбавлений українського громадянства колишній президент Грузії та екс-голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі 10 вересня з кількох спроб перетнув польсько-український кордон і потрапив на територію України. "Прорив" кордону супроводжувався бійкою між його прихильниками та противниками, крім того, українські правоохоронці відкрили кримінальне провадження через "незаконне переправлення осіб через державний кордон". 
Перш за все, відбулася атака на базові цінності держави – на Конституцію. Будь-яка країна починається з кордону. Основний Закон гарантує територіальну цілісність і недоторканність території держави. Про це гласить стаття 2 Конституції України. Вчора закон був порушений і винні мають понести відповідальність. Адже, без кордону – немає держави, тому покарання, в правовій площині, повинно бути максимальним.
У свою чергу влада довела, що інтереси громадян для них вищий пріоритет. Правоохоронці поводилися толерантно у рамках повноважень. Зокрема, на пункті пропуску «Краковець» були заблоковані і «титушки», найняті окремими політиками для дестабілізації ситуації. Не рідко, читаю коментарі, зміст яких не виправдовує діяння прикордонників. Люди? Це до чого?? Ви уявляєте, що було б, якби прикордонники відкрили вогонь?! А так - вдалося зберегти ситуацію під контролем та уникнути провокацій.
Інша сторона хотіла провокацій. Хотіла крові. Інакше навіщо спільникам нардепа Семенченка така велика кількість зброї? На кого вони збиралися полювати? На людей? На строковиків-прикордонників? Радує те, що депутатська недоторканість не поширюється на суто кримінальний злочин – «незаконне переправлення осіб через держкордон України». Тому всім учасникам «прориву» в тому числі і нардепам, належить з’явитися в поліцію для надання свідчень.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Саакашвили,Міхеїл Саакашвілі,Михайло Саакашвілі,Саакашвілі,Михаил Саакашвили
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.