Саакашвілі, ти здурів?!

10 сентября 2017, 16:17
0
980
Саакашвілі, ти здурів?!

Спострерігаючи за ситуаціїєю, яка пов’язана з приїздом Саакашвілі в Україну, розчаровувань більше, ніж очікувалось.

Сьогодні майже вся країна чекає на приїзд М.Саакашвілі разом зі своїм сином до України через КПП “Краківець”. Тим паче, привід такий благородний — боротьба за конституційні права, бла бла бла...Об’єдналися опозиційні сили в лиці тих, хто не встигли ще “облажатись”, і тих, хто для кого Міхо останній шанс заявити про себе і не нарватись на дощ зі спорчених помідорів чи яєць.

Хоть більшість і скептично відносилась до цієї епічної події, але пару тисяч осіб, серед яких Семен Семенчекно, Парасюк енд Компані (яким походу без різниці за що мітингувати: чи за вугілля в ОРДЛО, чи за громадянство Саакашвілі), все ж приїшли до пропускного пунту в Краківці.

А тут на тобі, Саакашвілі підклав свиню, і вирішив поїхати швидкісним поїздом Перемишль-Київ, бо так би мовити, боїться заворушень. По-перше, якого дідька було говорити всім, що ти не очікуєш нічого, і взяв з собою малого сина, як знак того, що ти впевнений, що все буде спокійно. По-друге, де ж ти візьмеш білети на потяг прямо за годину до від’їзду на всю свою свиту, значить рішення було запланованим і очікуваним. То означає, що Саакашвілі просто наплювати на людей, які прийшли і зранку стовбичать під пунктом пропуску в Краковці, а тепер і на тих, хто через нього не може спокіно добратись з Перемишля додому?!

І чим принципово кращі обіцянки Саакашвілі від інших політиків в Україні, якщо вони такі ж пусті?! І немає вже ніякої ціни словам Міхо, якщо сьогодні поряд з ним Тимошенко, з якою в нього напружені стосунки, якщо він зустрічався з Коломойським, будичи при цьому “кардинально проти олігархії”. Так дійде до того, що він взагалі не приїде, скаже українцям сорі, боявся, мовляв, що його прикінчить Порошенко особисто з пулемета. А що, ніяк цього не перевірити, а політичний екшн получиться суперовим. Опозиція пропіарилася, всі стали борцями-демократами, Ляшко даремно кричав, щоб по всіх стріляли (яка недалекоглядність!), люди пробачать, їм не вперше макарони з вух вичищати. Приводу для замилювання електорату очей ще на рік вистачить, а там і новеньке щось придумають.

От і кінець байки. От вам і рух нових сил.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: гражданство,Михаил Саакашвили
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.