Саакашвілі, зупинись! Чи насправді потрібен Україні грузинський Месія?

8 сентября 2017, 15:44
0
92
Саакашвілі, зупинись! Чи насправді потрібен Україні грузинський Месія?

Ось близиться день Х

Ось близиться день Х, про який в принципі ніхто, крім самого Саакашвілі і парочки його друзяк і не згадує, а ті, хто згадують, то так, щоб хоть про щось писати. День, коли Міхо прорве український кордон, наробить багато шуму, і нарешті здобуде собі разом з чорним піаром багацько геморою на свою п’яту точку!

Цікаво так спостерігати, ніби Міхо не з України, але трішки попрацювавши в українському політикумі, набрався найгіршої його риси – надмірного популізму. «Та я для України хоть….!»-, рве горлянку Великий Грузин. От тільки не врахував Саакашвілі того факту, що вже настільки остогидли Україні такі фрази, що навіть бабусі під під’їздом вже не ведуться на красномовні примовляння.

Тим паче, те, що пан Саакашвілі створить для України замість дружньої послуги, як мінімум дипломатичний колапс своїм приїздом. Все це шоу потрібне йому, щоб захистити свій зад від покарання, що чекає на нього в Грузії, а ніяк не від великої любові до зовсім чужої йому країни. Адже за те, що Саакашвілі спостерігав за нелюдськими знущаннями над своїми опонентами, його точно не пряник чекає в Грузії. От і заварив Міхо цю кашу, щоб його підтримала міжнародна спільнота, зіпхавши всю вину на українську владу. А горе політики, які зараз начебто підтримують Саакашвілі, намагаються таким чином пропіарити самих себе, а чом би і не зекономити на піаркампанії!

Тільки самим українцям весь цей грузинський булівуд як кістка в горлі. І швидше за все, якщо ця компанія псевдоборців за демократичні цінності не вгомониться, то скоро їх чекатиме зворотна реакція: замість підтримки українців, отримають бунт! Тож шановний пане Саакашвілі, не їдь туди, де тебе ніхто не чекає! Де ти вже давно прогавив спробу щось змінити. І де діють відповідно до Конституції, за незаконний перетин – карають! Бережи себе, Міхо, не їдь, друже!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Украина,бунт,Михаил Саакашвили
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.