Чи існують варіанти повернення Саакашвілі в Україну?

28 августа 2017, 18:50
0
94
Чи існують варіанти повернення Саакашвілі в Україну?

Контрольно-пропускний пункт Краковец дуже скоро може стати епіцентром скандалу

Сьогодні на українсько-польській границі спокійно. Але це поки. Контрольно-пропускний пункт Краковец дуже скоро може стати епіцентром скандалу, адже як заявляє екс-губернатор Одеси, на кордоні, який він планує пересікти 10 вересня повертаючись до України, зберуться всі його прихильники. Також, М. Саакашвілі планує заручитися неабиякою підтримкою. Політик закликав всіх своїх прибічників прибути на границю.  Він думає, що таким чином зможе законно в’їхати в Україну, чи готується гучна піар-акція??

         Колишнього губернатора Одеської області позбавили громадянства в липні 2017 року, коли він перебував за границею. Підставою для позбавлення українського громадянства стали неправдиві дані в його анкеті, які були подані для Міграційної служби. При отриманні українського громадянства Міхеіл Саакашвілі приховав, що на батьківщині по відношенню до нього відкрито 4 кримінальні справи, а він особисто – заочно заарештований владою Грузії ще в 2014 році.

Залишатися за границею він не захотів. А чи можливо повернутися в Україну людині, яку позбавили українського громадянства?

До якого варіанта схиляєтесь Ви?

1.     1.Так, нехай Саакашвілі повертається в Україну

2.     2.Його чекає батьківщина, нехай суд Грузії вирішує що з ним робити

3.     3.Апатрид – це теж статус

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Саакашвили,Україна,Міхеїл Саакашвілі,Михайло Саакашвілі,Саакашвілі,Михаил Саакашвили
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.