На Одещині завершилися командно-штабні навчання

8 августа 2017, 19:46
0
16
На Одещині завершилися командно-штабні навчання

Или "дьявол в деталях"

Сьогодні на нараді,  в штабі оперативного командування «Південь», заступник командувача військ ОК з територіальної оборони генерал-майор Броніслав Жуковський, стисло підвів підсумки командно-штабного навчання з  організації територіальної оборони у зоні відповідальності командування.

Він зазначив, що головні завдання, які виконувалися під час його проведення – вирішені, вдалося реалізувати задумане, створена надійна система взаємодії з питань організації територіальної оборони між представниками армії, влади і інших силових структур. Проблематика, що виникала під час навчань буде проаналізована та вжито необхідних дій і заходів.  Крім того, дав належну оцінку і подякував за копітку роботу офіцерів командування у складі мобільних оперативних груп та розгорнутого тилового пункту навчань, військових комісаріатів та інших силових структур.

Позитивний результат, на його думку, став можливим завдяки цілеспрямованій роботі всіх задіяних структур і ресурсів, а головне значної вмотивованості і підняттю хвилі патріотизму українцями, від посадових осіб до пересічних громадян,  які добре розуміють загострення суспільно-політичної обстановки навколо України та небезпеку територіальній цілісності з боку підступного агресора.

 Завтра завершуються збори двох загонів територіальної оборони в Одеській і Кіровоградській областях. Особовий склад, сьогодні завершує планові заходи бойової підготовки і злагодження. Бійці відновили необхідні навички, поділилися і обмінялися досвідом з інструкторами зборів-учасниками бойових дій та готові до виконання завдань за призначенням.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.