В Україні призначення нового заступника міністра МВС викликало дискусію.

14 ноября 2016, 16:17
0
445
В Україні призначення нового заступника міністра МВС викликало дискусію.
14 листопада, 2016, 01:04 Турецький сайт www.mynet.com

Обговорення українських високопосадовців вже дійшло і до Туреччини. Стаття про Дєєву з'явилась на турецькому сайті MynetHaber (www.mynet.com) сьогодні вночі.

Пікантні фото Анастасії Деєєвої, яку міністр внутрішніх справ Арсен Аваков призначив заступником міністра МВС з питань євроінтеграції, прикували до себе увагу ЗМІ. 
В той час, поки деякі фото, які нібито належали Анастасії, викликали обговорення, виникло ствердження про «незаконне» призначення нового заступника. 
Перший заступник голови ВРУ Ірина Геращенко щодо цієї теми сказала: «Проблема не у фотографіях. Кожен фотографується так, як він хоче. Проблема – порушення процедури. Призначення її заступником міністра з питань євроінтеграції  не узгодили з одним із заступників міністра МВС, що порушує процедуру». За даними, що на сторінці самої Анастасії Дєєвої у соціальній мережі дитинство вона провела в Англії, а будучи всього лише у 18-річному віці працювала радником українського депутата. Дєєва, яка закінчила факультет політології КНУ імені Тараса Шевченка, раніше працювала в проросійському уряді Миколи Азарова.
Українську пресу зацікавило інтерв’ю нового заступника, яке вона раніше дала журналу  Style Insider. Особливо привернули увагу відповіді, пов’язані із особистим життям «Одяг я зазвичай купую за кордоном, коли перебуваю у відрядженні чи у відпустці. Швеція та Данія – це для мене місце покупок», а також те, що їй подобаються дорогі марки. Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: МВС,Арсен Аваков,Анастасия Деева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.