СБУ - злочинці в законі?

5 августа 2016, 11:22
Журналіст, громадський активіст, волонтер
0
121
СБУ - злочинці в законі?

Підполковник СБУ виявився причетним до нападу на інкасатор у Харкові. Як забезпечувати безпеку у країні, якщо злочинці знаходяться у лавах Служби Безпеки?

Підполковник СБУ у Харківській області виявився причетним до збройного нападу на інкасаторський автомобіль. Підчас обшуку оперативники вилучили у нього вдома близько 50 тисяч доларів та вогнепальну зброю. 

Наразі відкрито кримінальну справу, але зрозуміло, як у нашій країні швидко закриваються справи проти міліції, чиновників та інших слуг режиму. 

Вони - диктують нам свої правила, вчать жити "за законом" та карають всіх, хто їм не підчиняється, але при цьому - самі не дотримуються своїх правил. Коли ті, хто мають зберігати порядок у країні - головні її злочинці, то ті правила, за якими живе громадськість - це не закон. Це умови, які диктують нам злочинці, а народ - виконує ці умови, без жодних гарантій безпеки.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: СБУ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.