Арка дружбы народов

21 мая 2016, 12:26
Лидер Союза Левых Сил
0
2193
Арка дружбы народов

- Галя, свято сьогодні! Ми з хлопцями сьогодні будемо ламати символ поневолення України! Арку Дружби Народів знесемо до бісової матері.- О, Микола! Який же ж ти в мене лицар! Я завжди в тебе вірила.

Микола розправляє плечі, вдягає вишиванку, бере з собою кувалду і вирушає разом з хлопцями. Галя проводжає його біля порога. Дивиться закоханими очима на свого лицаря і навчає свого синочка Івасика:

- Дивись синку, виростеш, будеш як батько твій. Отак візьмеш кувалду і підеш з друзями ламати все, що комуняки кляті набудували.

- Мамо,- питає Івась,- а наш тато сильний?

- Сильний, Івасю, дуже сильний!

- А друзі його також сильні?

- Дуже сильні, синку. Вони лицарі!

- Мамо, а якщо вони такі сильні, то вони ж можуть все розламати. І мені нічого не залишиться.

І плаче Івасику. Гірко плаче. Він же хоче бути таким, як його тато. Лицарем хоче бути. А якщо батько з братами-лицарями все зруйнує, то що ж він тоді буде робити? Сумно Івасику. Гірко.

- Не бійся, синку, - заспокоює мама, - і на твою долю дістанеться. Комуняки багато набудували. Твій батько, звичайно, лицар файний, але сам не впорається. Потрібно багато поколінь патріотів, щоб все зруйнувати. І тобі синку вистачить. І тобі буде де силу свою лицарську показати.

І заспокоївся Івась. І пішов до своєї кімнати. Взяв пензлі, взяв папір і почав малювати батька свого, який героїчно кувалдою розбиває Арку Дружби Народів, ламає мости, крушить електростанції і трощить заводи.

Але раптом Івась зупинився, замислився і до мами побіг.

- Мамо, - стурбовано і з надією спитав він у мами, - але ж квартиру нашу не комуністи будували?

Вскинула мама свої очі до стелі, помовчала. Звела бровки до перенісся. І суворо сказала Івасю:

- Іди синку, не заважай мамі. Не бачиш, в мене роботи багато.

І пішов Івась до своєї кімнати. Засмучений пішов. Але Івась знає – прийде тато і все пояснить. Тато ж лицар. Тато все знає.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Украина,Советские памятники,Декоммунизация
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.