А гроші де?

6 февраля 2016, 14:38
Лидер Союза Левых Сил
3
3135
А гроші де?

Вони ж падлюки що нам обіцяли? (сповідь майданного активіста)


Брати, скажіть мені будь ласка, ну що це воно робиться? За шо ж ми з вами гинули на Майдані? Тілько ото за ті печеньки? Тілько за ту київську прописку?

Вони ж падлюки що нам обіцяли?
Казали як тілько, так і відразу! Вони ж казали, що у Януковича накрадено більш як сорок мільярдів! І де? Вони ж розповідали, що одних тілько замків Янукович понабудував стілько, що ми, усі революціонери разом узяті, зможемо заселитися в них із своїми сім’ями в комплекті! І де ж скажіть мені, пани-братове, мій замок? Га?

Воно ж ви бачте, як по дурному вийшло? Вийшло, що у Януковича и не було нічого! ГПУ вчора сказало, що за два роки в наш бюджет жодної копійки від Януковича конфісковано так і не було! Брати, козаченьки мої знедолені, людоньки мої добрії, так нас обдурили, чи шо? Кинули нас?

Ви можете повірити в те, що в Януковича не було чого забрати? Я ні! Я ніколи не повірю. Так де ж воно усе? Шо, в них?

Брати, так навіщо ж ми з вами, свої чуби трусили по Майдану? Навіщо ж ми стріляли в тих міліціонерів? Оце тілько щоб той Яйценюк для своєї жінки мільярдів натягав? Так воно виходить?

Ой, брати, нема правди в світі. Нема де козаченьку буйну голову схилити. Все ото ті падлюки Гройсмани віковічну кару народу нашому козацькому чинять. Ой брати-побратеньки, треба знов кулемета зі схрону тягнути. Треба знов жупани бойові з під стріхи діставати. Знову нам козакам-гаврилюкам по морозу голим бігати. Ой брати-побратеньки, ножі треба точити…Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.