Ю.Покиньборода: Трансформація міліції в поліцію - шляхи реформи

12 ноября 2015, 15:24
журналіст
0
56
Ю.Покиньборода: Трансформація міліції в поліцію - шляхи реформи

Hачальник Головного управління Національної поліції в Луганській області полковник поліції Юрій ПОКИНЬБОРОДА провів прес-конференцію для ЗМІ


Hачальник Головного управління Національної поліції в Луганській області полковник поліції Юрій ПОКИНЬБОРОДА провів прес-конференцію для ЗМІ у Сєвєродонецьку.

Заявлена тема - «Національна поліція в Луганській області: структура територіальних органів Головного управління Національної поліції в області та заходи, щодо забезпечення правопорядку під час проведення другого туру місцевих виборів».
Темою обговорення було реформування правоохоронної системи на Луганщині.
Трансформація міліції в поліцію має відбутися так, щоб не перервався процес захисту громадян, а в результаті ми маємо отримати якісно нову структуру за кращими зразками світової практики: на кшталт Грузії.

В 1992 р. — 1993 р. служба в Національної гвардії України

В 1993 р. — 1995 р. курсант Придністровської школи міліції.

В 1996 р. — 1999 р. слухач Національної академії внутрішніх справ України

19.12. 2013 р. — Звільнився з ОВС на пенсію.

02.05.2014 р. — Призначений на посаду командира батальйону «Київщина»

26.06.2015 р. — Призначений на посаду начальника Департаменту організації діяльності підрозділів міліції особливого призначення МВС України. 

13.10.2015 р. - Призначений на посаду начальника ГУМВС України у Луганській області..

07.11.2015 р. - Призначений на посаду начальника (шефа) Головного управління Національної поліції в Луганській області.

відзнаки

  • медаль «За військову службу Україні» — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.
  • «Іменна вогнепальна зброя»  — за сумлінну службу, особливі заслуги в боротьбі зі злочинністю, охороні громадського порядку, захисті конституційних прав та свобод людини

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.