Свідомо чи несвідомо виборчим комісіям надали можливість для махінацій

22 октября 2015, 10:57
1
2589
Свідомо чи несвідомо виборчим комісіям надали можливість для махінацій

Традиційний передвиборчий, новий Закон "Про місцеві вибори" приховує багато чи то випадково, чи свідомо неврегульованих та недопрацьованих процесів


Згідно пункту 1 статті 75 Закону України Про місцеві вибори: 
Територіальна виборча комісія на підставі договору, укладеного між нею і поліграфічним підприємством, забезпечує виготовлення виборчих бюлетенів для голосування на місцевих виборах.

Згідно пункту 2 цієї ж статті: Підприємства, які виготовляють виборчі бюлетені, визначаються територіальними виборчими комісіями.

Ні Кабінет Міністрів України, ні Центральна виборча комісія не врегулювали не те, що питання вартості даних послуг, не було навіть затверджено типового договору між виборчою комісією та поліграфічним підприємством. Для прикладу на Президентських виборах бюлетені друкувались на державному підприємстві «Поліграфкомбінат «Україна», де вартість одного бюлетеня складала 1,2 грн. 

Чому державне підприємство повинне недотримувати замовлення, а друком займатись районні поліграфічні підприємства, в яких вартість послуг в рази більша та й проконтролювати друк таких бюлетенів набагато складніше, питання залишається відкритим.

Володимир Жереб
Центр інтелектуального та громадського розвитку
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.