"Бандерівки" Донецької ОДА

23 сентября 2015, 03:52
журналіст
0
65

В деяких районах Донеччини варто ходити в бронежилетах. А ці дівчата мандрують у вишиванках і патріотичних футболках! Дзвінко кричать "Героям слава!" у залі наповненому просепарським "партгоспактивом". Якщо зустрінете десь поблизу лінії фронту знайте - то бандерівки Донецької ОДА.


В деяких районах Донеччини варто ходити в бронежилетах. А ці дівчата мандрують у вишиванках і патріотичних футболках! Дзвінко кричать "Героям слава!" у залі наповненому просепарським "партгоспактивом". Якщо зустрінете десь поблизу лінії фронту знайте - то бандерівки Донецької ОДА.

Тепер я знаю, що в зону АТО варто їхати у вишиванці. Без броніків і касок в Станиці Луганській, під час "затишшя" вже побували, чим здивували навіть бувалих айдарівців... Нині нова мода - вишиванки і патріотичні футболки.

Лише у прифронтовому Маріуполі і нещодавно обстріляній Сартані, до мене дійшло значення поняття "дрес-код" який пропагує начальник Управління культури та туризму Донецької ОДА Аліна Певна. Начальник була у розкішній вишиванці, а її підлегла - Марина Ємцева з примітним яскравим тризубом на грудях.

Так ми подорожували  легендарним Сектором М зони АТО.

Аліна Певна - донбасівка, жила у напіврозбитій Красногорівці, що на лінії вогню, очолювала управління культури Мар`їнської РДА. Справжньою патріоткою, несподівано для себе, стала під час путінського заколоту. Тоді відбувся момент масової самоідентифікації. Українець, чи вата... На жаль, більшість тодішніх чинуш і ментів, зрадили Україну...

А Аліна Певна, безстрашно рятувала державний прапор, вирвавши полотнище з рук знавіснілих рашистських спецназівців, пронісши його в сумці через все місто забите військами "ДНР"... Саме вона пішла з саперами у бібліотеку, де застряг нерозірваний снаряд Граду... Сміливо стала на бік законної української влади.

Навесні їй довірили з нічого створити Управління культури, колишні співробітники якого масово перейшли на бік ворога ставши "мінкультом ДНР"... Колись суд оцінить таку ініціативу...

Марина Ємцева - з окупованої Макіївки. Брат записався в Національну гвардію України. Захищає свою землю.

Провівши з пані Аліною і Маринкою чимало часу, щиро ними захоплююся. Справжні Патріотки і Фахівці! Прообраз нової української влади Донбасу. Можливо, навіть закоханий...

Дивлячись на них, розумію, що хай не зразу, на Донеччині все буде добре!

Все буде Україна! Переможемо!

Справжні Українки!

"Бандерівки" Донецької ОДА...

А чиновники державних органів влади, особливо Донеччини і Луганщини, повинні частіше вдягати вишиванки. Це зближує з народом.

Звикайте!

Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України"

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.