Молодь обирає агросектор

1 сентября 2015, 20:18
народний депутат України (Об’єднання "Самопоміч")
2
110

Агросектор у наступні десятки років за розвитком стане найбільш динамічною галуззю. В Україні і світі. І молоді українці сьогодні прагнуть бути успішними, пов’язавши долю із аграрним університетом

Перше вересня – добра нагода подивитися у майбутнє та оцінити вже пройдений шлях. Завжди віддаю належне університетським викладачам, які відкрили мені дорогу в світ. Нинішній Національний університет біоресурсів і природокористування України, а в мій час Національний аграрний університет, для мене – точка професійного відліку. Саме з нього почалася робота, кар’єра, справжні друзі…

Сьогодні, 1 вересня, як завжди був у своєму університеті. Спілкувався із викладачами, студентами, зокрема першокурсниками. Переконував їх у правильності їх професійного вибору. І я відчув, як вкрай точно вони усвідомлюють ці перспективи. Агросектор у наступні десятки років за розвитком стане найбільш динамічною галуззю. В Україні і світі. І молоді українці уже сьогодні прагнуть бути успішними, пов’язавши долю із провідним аграрним університетом України.

Серед випускників цього закладу – нинішні керівники потужних світових компаній. Ці компанії вже інвестували в Україну мільярди доларів США Лише ті з них, які я очолював особисто, вклали сотні мільйонів доларів у десятки сучасних підприємств агросектору. Це і олійно-екстракційні заводи, і експортні терміналі, і елеватори, і заводи з виробництва насіння. Буде інвестовано значно більше. Адже світ вже зважає на позиції України на аграрній карті.

Побудова в Україні сучасного інноваційного агросектору – шлях із величезними перспективами. Вагомість цих перспектив щороку стає все більш очевидною. І для студентів, які тільки розпочинають свій професійний шлях. І для експертів, якими вони стануть за кілька років наполегливої праці.

Аби перемагати у бізнесі, потрібні системні глибокі знання. Потрібно бути кращим у своєму напрямі і студенти НУБІП мають усе, аби такими бути. НУБІП дає якісні знання. І дає можливість їх закріпити у кращих закордонних університетах, на провідних підприємствах галузі. А відтак Україна має і матиме якісних, професійних фахівців.

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.