До Луганська зайшли чергові колони живої сили та техніки росіян

19 апреля 2015, 21:09
1
147

До Луганська зайшли чергові колони, як живої сили, так і техніки росіян. Вони розміщені наразі на території луганського СІЗО. В колонах вторгнення можуть перебувати бійці 15-ої так званої "МиротворчоДо Луганська зайшли чергові колони, як живої сили, так і техніки росіян.Вони розміщені наразі на території луганського СІЗО. В колонах вторгнення можуть перебувати бійці 15-ої так званої "Миротворчої бригади", яка розташована поблизу с. Рощинський Самарської області (РФ).

У складі бригади 3 мотострілкових і один розвідувальний батальйон, а також спеціальні підрозділи бойового, тилового і матеріально-технічного забезпечення.

Командир 15 окремої мотострілкової миротворчої бригади – полковник Микола Захаров. Раніше він працював на посаді військового комісара Челябінської області. 

Полковник Захаров народився в 1965 р в Курганській області. У  1989 р закінчив Челябінське вище танкове командне училище, пройшов шлях  від командира взводу до командира полку. У 2002 р отримав диплом Військової академії ім. М.В.Фрунзе. Перебуваючи в запасі, Микола Захаров три роки працював заступником начальника інкасації челябінського підрозділу "Ощадбанку". Учасник бойових дій, нагороджений орденом Мужності, орденом "За військові заслуги" і медалями.

Начальник Генштабу ЗСУ генерал-полковник Віктор Муженко підтвердив факт перебування на території України російських військових частин, зокрема 15-ї окремої мотострілкової бригади. 

"Ми знаємо, що і сьогодні регулярні частини російської армії продовжують перебувати в Україні. Наприклад: 15-а окрема мотострілецька бригада 2-ї армії Центрального військового округу, 8-а окрема мотострілецька бригада, 331-й повітряно-десантний полк з Костроми 98-ї повітряно- десантної дивізії та інші", – перелічив начальник Генштабу.

Заступник командуючого АТО полковник Валентин Федичев  також підтвердив інформацію аналітичного відділу ГІ "Права Справа" щодо прибуття на територію т. зв. ЛНР та ДНР кадирівських бойовиків. 

За його словами, 13-14 квітня української розвідкою виявлено прибуття з боку Росії групи до 30
бойовиків чеченської національності в населений пункт Слов'яносербськ Луганської області.

Д.Снєгирьов 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.