Картину Скрипки придбали на Благодійному аукціоні “7 годин в бортьбі за життя”

1 февраля 2015, 19:51
журналист
0
63
Картину Скрипки придбали на Благодійному аукціоні “7 годин в бортьбі за життя”

360 тисяч гривень було зібрано на Благодійному художньому аукціоні “7 годин в бортьбі за життя”. Аукціон відбувся 30 січня у Києві.

Представлені картини – це роботи відомих українських артистів, телеведучих та художників. Зокрема, Олега Скрипки, Джамали, Потапа і Насті,  Сашка Химчука, Юрія Горбунова, Людмили Харів, Ксенії Зотової, Маргарити Січкар та інших відомих особистостей.

Лот Олега Скрипки – це картина під назвою “Мрія”.  “Річка, берег, обрій, хмари, хвилі, хлопчик, яий ловить рибу і дивиться на обрій... Дитинство, яке асоціюється з багатьма надіями та сподіваннями...Щасливе майбутнє... З-за хмар ось-ось вийде сонечко і все буде гаразд...” – пояснив замисел своєї картини лідер гурту ВВ.

Картину Олега Скрипки було придбано на аукціоні за 10 000 гривень.

Українські зірки з радістю погодилися підтримати ініціативу і зробити неможливе – вони написали свої картини за 7 годин – саме стільки в середньому триває операція на серце. Під час 2 майстер-класів, які відбулися 25 листопада і 10 грудня в атріумі Дитячого кардіоцентру, зірки, під керівництвом професійних художників, створили близько 20 робіт. Кожна з робіт є свого роду “створення неможливого” адже ніхто зі знаменитостей раніше не тримав в руках пензель. Також і операція на серці дитини це створення дива.

Зібрані на аукціоні кошти організатори витратять на придбання апарату штучної вентиляції легенів для маленьких паціентів з вадами серця Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.  Цей апарат використовуватиметься перед проведенням операцій на серці та протягом післяопераційної реабілітації, що дозволить рятувати більше 20 дітей щомісяця.

«Центр є провідною установою в галузі дитячої кардіології та кардіохірургії, і мені дуже приємно, що саме в нашому Центрі реалізуються нові ідеї щодо порятунку дітей, – зізнається Володимир Жовнір, головний лікар Центру. Нам імпонує ідея такого незвичайного аукціону. Вона нова, цікава. Приваблює своєю легкістю, доступністю та можливістю залучити до проблеми вроджених вад серця у дітей більшу кількість людей. І ця ідея дозволяє не тільки зібрати кошти на закупівлю медичного обладнання, але й дає шанс знайти хороших, вірних друзів, які будуть допомагати Центру протягом довгих років і врятують багатьох діточок».

 

 

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.