Олег Скрипка на Майдані підписався на підтримку Надії Савченко

26 января 2015, 23:51
журналист
0
104

26 січня, на Майдані Незалежності, український співак Олег Скрипка взяв участь в акції на підтримку української льотчиці, народного депутата, члена парламентської делегації України у ПАРЄ Надії Сав

Ініціатором акції стала сестра Надії – Віра Савченко.

За словами Віри Савченко, "моральний стан її сестри Надії незмінно високий, а дух - непорушний”. “Вона голодує за честь та гідність України” – наголосила Віра. Дівчина констатувала, що фізичний стан її сестри дедалі погіршується.

“Головне – небайдужість і активність українського народу. Нехай не сьогодні, але пройде 5-10 днів, і Надію звільнять. Давайте боротися – і ми переможемо!” – закликала усіх присутніх Віра Савченко.

Олег Скрипка висловив слова підтримки відомій в усьому світі українській військовополоненій: "Це велика біда, що наша НАДІЯ у полоні, але її сестра - ВІРА сьогодні всіх нас обєднала. Ми усі стіною стоїмо за неї. Ми обов’язково переможемо, якщо з нами будуть ВІРА, НАДІЯ, ЛЮБОВ” – наголосив лідер гурту ВВ.

Разом з учасниками акції Олег Скрипка заспівав гімн України та залишив побажання Надії Савченко на білій футболці та прапорі.  Ці символічні речі незабаром відправлять до Берліну на виставку, присвячену політув'язненим, зокрема нашій Надії Савченко.

Нагадаємо, сьогодні минуло 45 днів від початку голодування української політув’язненої. 

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.