"Країна Мрій" знаходиться під прицілом інформаційної агресії

8 января 2015, 19:41
журналист
1
289

«Прояви тероризму відбувається не лише на Сході України, але й в українському медіа-просторі». Про це Олег Скрипка заявив у прямому ефірі «Gromadske.tv» .

«Абсолютно очевидно, що всі ці історії з Валевською та Ані Лорак режисуються у Кремлі.  Україна і українці стають жертвами інформаційних атак» - наголосив Скрипка.

«Вичисляються артисти з України, готові взяти у Москві зайвий «музичний самовар». А потім,  підставні особи зривають димовими гранатами їх концерти в Україні. Це ілюструється колоритним відеорядом на кремлівському телебаченні. Мовляв, дивіться, які ці  українці – самі між собою чубляться» - наголосив артист.

 Скрипка зауважив, що деякі українські ЗМІ сприяють інформаційному тероризму і наголосив, що його «Країна Мрій» тривалий час знаходилася під прицілом інформаційної агресії».

«Не один десяток років  триває програма зі знищення української державності та культури. Полюють на лідерів думки в Україні. Тому такі фестивалі, як «Країна Мрій», в першу  чергу, зазнають інформаційних атак» - зауважив Скрипка.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.