Скрипка закликає залишити Україну у спокої

26 декабря 2014, 15:29
журналист
0
224

Український рок-музикант Олег Скрипка, у рамках антивоєнного флешмобу «Привітання звідси-туди», закликав росіян лишити у спокої Україну, і не заважати її мешканцям самостійно обирати майбутнє для себе

«Привітання звідси-туди» - акція українських та російських музикантів. Учасники записують новорічні відеозвернення про мир та дружбу і супроводжують їх кліпом.

Це реакція на нинішню ситуацію у культурному просторі двох країн, яку в шоу-бізнесі охрестили «холодною війною».


"Ми хочемо аби нас залишили у спокої, щоб ми самі вирішували в якій країні і з яким політичним устроєм нам жити», - наголосив музикант.

Скрипка побажав росіянам ніколи не переживати тих потрясінь, які за останні роки сколихнули Україну.

«Потрібно говорити і спілкуватися для того, щоб вірішити проблеми», зауважив артист.

Також він побажав усім своїм друзям і родичам з Росії миру, щастя та добра.

 

Першим від російської сторони до акції долучився Юрій Шевчук.  При цьому список зірок, яких об'єднав антивоєнний флешмоб, дедалі зростає.

Свою участь у ньому вже підтвердили співачка Джамала, гурти "Барто", Аркадій Коц, Юлія Теунікова, Петро Акімов, Юлія Тузова, гурт "PR", Гуша Катушкін, Марія Чайковська та одеській гурт "Цирк". Також до них долучилися Світлана Сурганова з "Оркестром" та кіївський електронний проект "ONUKA".

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.